:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz -3°C

Pisarze i plejada aktorów na Święcie Książki w Galerii Piastów

Galeria Piastów, Pisarze plejada aktorów Święcie Książki Galerii Piastów - zdjęcie, fotografia
Dawid Stefanik 06/06/2019 13:03
CZE 08
godz: 16:00

Mnóstwo atrakcji w sobotę dla miłośników czytania przygotowała Galeria Piastów w ramach „Święta Książki”. W centrum handlowym zaplanowane jest spotkanie z autorem głośnej powieści „Ślepnąc od świateł” oraz współtwórcą serialu „Belfer” Jakubem Żulczykiem, czy słuchowisko „Niedźwiedź prawie polarny” w brawurowym wykonaniu m. in. legnickich aktorów.

Imprezę o godzinie 16.00 rozpocznie słuchowisko „Niedźwiedź prawie polarny” opowiadające historię historię niedźwiedzia brunatnego, który od nadmiaru stresu zaczął siwieć. Co jest ciekawe, choć audiobook powstał już w ubiegłym roku, to właśnie 8 czerwca w Galerii Piastów będziemy mogli podziwiać jego premierowe wykonanie na żywo w brawurowej interpretacji aktorów Teatru im. Heleny Modrzejewskiej w Legnicy.

Swoich głosów do słuchowiska użyczą: Zuza Motorniuk (autorka projektu), Małgorzata Urbańska, Katarzyna Dworak-Wolak, Magda Biegańska, Anita Poddębniak, Magda Skiba, Mateusz Krzyk, Robert Gulaczyk, Bogdan Grzeszczak, Paweł Wolak, Albert Pyśk, Bartosz Bulanda oraz konferansjer i pisarz Przemek Corso.

Audiobook ze słuchowiska można także nabyć na własność za dowolną darowiznę na rzecz Towarzystwa Przyjaciół Dzieci.

O godz. 17.30 zaplanowane jest otwarte spotkanie z pisarzem Jakubem Żulczykiem. Spod jego pióra wyszły m. in. takie książki, jak "Wzgórze psów”, „Zrób mi jakąś krzywdę”, „Radio Armageddon” czy bestsellera powieści "Ślepnąc od świateł", która sprzedała się w ponad 100 tysiącach egzemplarzy. Na podstawie książki powstał również głośny polski serial o tej samej nazwie. Jego produkcji podjęła się stacja HBO, zaś scenariusz napisał autor powieści. Jakub Żulczyk jest także współtwórcą serialu „Belfer”. Spotkanie stanowi idealną okazję do porozmawiania z artystą, a także zdobycia autografu.

Podczas „Święta Książki w Galerii Piastów” organizatorzy przygotowali także ciekawe konkursy, do wygrania oczywiście będą książki.


Pisarze i plejada aktorów na Święcie Książki w Galerii Piastów komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama