:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz 11°C
powietrze Złe

Plantacja marihuany pod Legnicą. Policja zatrzymała dilera [ZDJĘCIA]

Sprawy kryminalne, Plantacja marihuany Legnicą Policja zatrzymała dilera [ZDJĘCIA] - zdjęcie, fotografia
  • Fotka nr 0 z 4
  • Fotka nr 1 z 4
  • Fotka nr 2 z 4
  • Fotka nr 3 z 4
Dawid Stefanik 07/10/2019 10:54

Legnicka policja zlikwidowała znajdującą się na terenie gminy Miłkowice plantację konopi oraz zatrzymała 29-letniego dilera narkotykowego.

W narkobiznes uderzyli funkcjonariusze z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu Komendy Miejskiej Policji w Legnicy.

- Podczas przeszukania mieszkania mężczyzny policjanci znaleźli środki odurzające w postaci marihuany, z których można byłoby uzyskać blisko 600 porcji handlowych tej substancji, kilkanaście sadzonek konopi oraz pięć działek metamfetaminy – informuje sierż. szt. Anna Tersa z zespołu prasowego KMP w Legnicy.

Funkcjonariusze na podstawie zebranego materiału dowodowego postawili mężnienie zarzuty posiadania i przygotowania do wprowadzenia do obrotu narkotyków oraz uprawy konopi. Teraz o jego dalszych losach zadecyduje sąd. Z uwagi na fakt, że podejrzany działał w warunkach recydywy, grozi mu do 4,5 roku więzienia. Wobec 29-latka zastosowano także dozór policyjny.

Fot. KMP w Legnicy


 

Reklama

Plantacja marihuany pod Legnicą. Policja zatrzymała dilera [ZDJĘCIA] komentarze opinie

Dodajesz jako: |
Reklama

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama