:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz 11°C
powietrze Złe

Plantacja na strychu i ponad 1000 porcji marihuany w domu

Wydarzenia, Plantacja strychu ponad porcji marihuany - zdjęcie, fotografia
Marzena Machniak 21/09/2019 10:07

Legnicka policja zatrzymała 25 – letniego mężczyznę, w którego w domu znalazła ponad 1000 porcji suszu marihuany. Do niego również należała plantacja tego narkotyku, którą prowadził na strychu. Legniczanin może spędzić nawet 10 lat w więzieniu.

Na strychu budynku wielorodzinnego policjanci znaleźli profesjonalną plantację marihuany, z której można było uzyskać ponad 400 porcji handlowych narkotyku. W mieszkaniu 25-letniego mężczyzny, który zajmował się plantacją, znaleziono ponad 1000 porcji suszu marihuany. Za swoje czyny 25 - latek odpowie przed sądem. Grozi mu kara do 10 lat więzienie.

- W trakcie przeszukania pomieszczeń gospodarczych należących do niego policjanci ujawnili na strychu budynku wielorodzinnego kilkanaście sadzonek konop w różnym stadium rozwoju, z których można byłoby uzyskać ponad 400 porcji handlowych środków odurzających. Ponadto, w jednym z pomieszczeń mieszkalnych, funkcjonariusze ujawnili ponad 1000 porcji handlowych suszu marihuany oraz profesjonalny sprzęt służący do jej uprawy. Mieszkaniec Legnicy został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. 25-latek za swoje czyny odpowie teraz przed prokuratorem i sądem. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności – informuje mł. asp. Jagoda Ekiert, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Legnicy. 

Reklama

Plantacja na strychu i ponad 1000 porcji marihuany w domu komentarze opinie

Dodajesz jako: |
Reklama

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama