:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz -3°C

Podopieczni senseja Kamila Hodany szykują formę na ważne zawody w Opolu

Inne sporty, Podopieczni senseja Kamila Hodany szykują formę ważne zawody Opolu - zdjęcie, fotografia
Marzena Machniak 08/10/2019 09:10

Zawodnicy Centrum Sportów Walki "Hodana" w Legnicy szykują się do zawodów w Opolu. 20 października na zmagania Mini Challenger w ramach Ligi Karate Shinkyokushin pojedzie czworo młodych legniczan, którzy intensywnie trenują pod okiem senseja Kamila Hodany.

- Nasi zawodnicy są w trakcie przygotowań do Mini Challenger w ramach Ligi Karate Shinkyokushin, który odbędzie się 20 października. Pracujemy wytrwale, tak by pokazać, jak najlepszy poziom. Dzieci mają w tym okresie nacisk na taktykę walki i sparingi – mówi sensei Kamil Hodana (1 Dan).

- Nasz klub działa w Legnicy od początku lat 80. XX wieku. Najpierw istniał pod nazwą Legnicki Klub Karate Kyokushin, następnie Legnicki Klub Oyama Karate, a teraz funkcjonujemy pod nazwą Centrum Sportów Walki "Hodana". Nazwa wzięła się od założyciela i prekursora kontaktowego karate w Legnicy - Andrzeja Hodana. Prowadzimy zajęcia Karate Shinkyokushin oraz Kickboxingu dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Chcąc się rozwijać, w tym sezonie rozpoczęliśmy zajęcia w nowej sekcji w SP 9 przy ul. Marynarskiej. Jesteśmy w trakcie remontu pomieszczeń przy ul. Piekarskiej 2, w których będzie główna siedziba klubu wraz z salą treningową otwartą dla wszystkich i o każdej porze. Każdy znajdzie u nas coś dla siebie. Jesteśmy gwarantem najwyższej jakości szkoleń Karate Kyokushin i Kickboxingu. Zachęcamy wszystkich kochających ruch albo tych, którym ruchu na co dzień brakuje do udziału w naszych treningach – dodaje Hodana.

Reklama

Podopieczni senseja Kamila Hodany szykują formę na ważne zawody w Opolu komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama