:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz 1°C
powietrze Dobre

Podziel się życiem! - zachęcają studenci Politechniki Wrocławskiej

Wydarzenia, Podziel życiem!  zachęcają studenci Politechniki Wrocławskiej - zdjęcie, fotografia
Marzena Machniak 29/11/2019 07:31

Na początku grudnia studenci legnickiej filii Politechniki Wrocławskiej wspólnie z DKMS organizują rejestracje potencjalnych dawców szpiku kostnego. Hasłem przewodnim wydarzenia są słowa „Masz to w genach”. Będzie to okazja, by o przeszczepie szpiku dowiedzieć się tego, co najważniejsze. Na zainteresowanych czekają doświadczeni wolontariusze.

Pomożesz. Dlaczego? Bo możesz – takimi słowami zaczynają zachęcanie potencjalnych dawców szpiku do rejestracji studenci Politechniki Wrocławskiej w Legnicy.

-  Pragniemy zachęcić wszystkich do udziału w akcji organizowanej przez samorząd studencki Politechniki Wrocławskiej w Legnicy - Dni Dawcy Szpiku. Wszystko odbędzie się 3 i 4 grudnia w budynku uczelni przy ulicy Stefana Batorego 9.

Celem akcji jest rejestracja potencjalnych dawców. Jest to idealna okazja do spełnienia marzeń z dzieciństwa o zostaniu bohaterem. To nic nie kosztuje. Poświęcając 20 minut na proces rejestracji, potencjalnie dajemy szansę na nowe życie dla naszego bliźniaka genetycznego, o ile zajdzie potrzeba pomocy.

- Na miejscu będzie na czekać zespół wyszkolonych wolontariuszy wraz ze słodkim poczęstunkiem. Liderka akcji wraz ze studentami niecierpliwie odlicza dni do akcji. Organizatorzy  liczą na dużą frekwencję. Hasło, którym fundacja reklamuje swoje akcje  to „Masz to w genach” - informuje Sylwia Jerysz, przewodnicząca samorządu studenckiego Politechniki Wrocławskiej w Legnicy.

Podziel się życiem! - zachęcają studenci Politechniki Wrocławskiej komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama