:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz 11°C
powietrze Złe
Wydarzenia, Pogotowie Ratunkowe Legnicy najlepszych kierowców - zdjęcie, fotografia
Paweł Jantura 09/10/2019 10:32

Załoga Pogotowia Ratunkowego zwyciężyła w I Drużynowych Mistrzostwach Legnicy Kierowców, które odbyły się we wtorek na terenie Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego przy ul. Bydgoskiej.

Kolejne miejsca zajęły załogi: firmy Wiertex i Zespołu Szkół Samochodowych 2. Rywalizowało 16 drużyn, m.in. ze straży pożarnej, Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego, straży miejskiej, Ośrodka Sportu i Rekreacji oraz taksówkarze.

W tej widowiskowej imprezie czteroosobowe drużyny rywalizowały w siedmiu (w tym jednej teoretycznej) konkurencjach. Sprawdzali swoje umiejętności m.in. podczas jazdy na mokrej nawierzchni, w deszczu czy w „braniu” zakrętów z piłeczką na masce i parkowaniu.

Drużynowe Mistrzostwa Legnicy Kierowców były pierwszą taką imprezą w mieście. Zorganizowali ją: Ośrodek Doskonalenia Techniki Jazdy, działający przy Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Legnicy, Urząd Miasta oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji. Patronat nad zawodami objął prezydent Tadeusz Krzakowski.

Źródło: Urząd Miasta w Legnicy

Reklama

Pogotowie Ratunkowe w Legnicy ma najlepszych kierowców komentarze opinie

  • gość 2019-10-09 10:59:17

    Samochodówka lepsza od MPK. Dobre! :))))

Dodajesz jako: |
Reklama

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama