:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz 10°C
powietrze Umiarkowane

Policja podsumowała akcję „Trzeźwy Poranek” - są zatrzymania

Wydarzenia, Policja podsumowała akcję „Trzeźwy Poranek” zatrzymania - zdjęcie, fotografia
Dawid Stefanik 09/07/2019 12:15

W poniedziałek (8 lipca) policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Legnicy przeprowadzili 320 kontroli w ramach akcji „Trzeźwy Poranek”. Niestety granicę promila alkoholu w wydychanym powietrzu przekroczyło dwóch kierowców.

Poniedziałkowa akcja „Trzeźwy Poranek” to kolejne działania legnickiej policji, które zmierzają do wyeliminowania z dróg niebezpiecznych kierowców jeżdżących pod wpływem alkoholu.

Pierwszy nieodpowiedzialny kierowca, 49- letni mężczyzna poruszający się samochodem marki Toyota, został złapany w Legnicy tuż przed godz. 6. rano. Podczas kontroli okazało się, że mężczyzna miał ponad promil alkoholu w wydychanym powietrzu.

Godzinie później w Chojnowie w ręce stróżów prawa wpadł 56- letni mężczyzna jadący samochodem marki MAN. Badenie alkomatem wykazało równy promil w wydychanym powietrzu.

Komenda Miejska Policji w Legnicy przypomina, że za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności oraz zakaz prowadzenia pojazdów do lat 15.

 

 

Reklama

Policja podsumowała akcję „Trzeźwy Poranek” - są zatrzymania komentarze opinie

Dodajesz jako: |
Reklama

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama