:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz 9°C
powietrze Umiarkowane

Policja ujęła włamywaczy. Jeden z nich ma bardzo długą listę zarzutów

Komunikaty Policji, Policja ujęła włamywaczy Jeden bardzo długą listę zarzutów - zdjęcie, fotografia
Mateusz Bensz 06/06/2019 12:19

W sobotnią noc dwóch mężczyzn próbowało się włamać do jednego ze sklepów na terenie gminy Chojnów. Jednego zatrzymano na gorącym uczynku, drugiego po kilku godzinach.

Do zdarzenia doszło około godz. 3 nad ranem w nocy z soboty na niedzielę. Policjanci  otrzymali zgłoszenie o włamaniu do sklepu.

- Nasi funkcjonariusze udali się na miejsce. Jeden z mężczyzn przy pomocy łomu wygiął drzwi i próbował dostać się do środka sklepu. Drugi ze sprawców na widok policjantów uciekł – informuje st. sierż. Anna Tersa z legnickiej policji.

Włamywacze to 37 i 36-letni mieszkańcy gminy Chojnów, którym udowodniono szereg przestępstw. Oprócz kradzieży z włamaniem, młodszy z mężczyzn usłyszał aż 8 innych zarzutów.

- Odpowie między innymi za kradzieże z włamaniem do sklepów, aptek, stacji paliw, garażu i pomieszczenia gospodarczego, których dokonał na terenie Chojnowa i okolicznych miejscowości oraz za podpalenie dwóch pojazdów - wylicza Tersa.

Straty wynikające z jego przestępczej działalności oszacowano na 150 tys. zł. Za kradzież z włamaniem obu zatrzymanym grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

Policja ujęła włamywaczy. Jeden z nich ma bardzo długą listę zarzutów komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama