:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz 5°C
powietrze Dobre

Policja zatrzymała 25-letniego pasera działającego na terenie Legnicy

Sprawy kryminalne, Policja zatrzymała letniego pasera działającego terenie Legnicy - zdjęcie, fotografia
  • Fotka nr 0 z 4
  • Fotka nr 1 z 4
  • Fotka nr 2 z 4
  • Fotka nr 3 z 4
Dawid Stefanik 31/10/2019 10:41

Legniccy policjanci rozpracowali i zatrzymali 25-letniego legniczanina zajmującego się paserstwem. W jego mieszkaniu znaleziono sprzęt pochodzący z kradzieży oraz narkotyki.

- W trakcie przeszukania mieszkania podejrzanego, policjanci znaleźli w nim elektronarzędzia o wartości 3 tys. zł, które pochodziły  z ubiegłotygodniowej kradzieży z włamaniem. To jednak nie koniec jego problemów. Jak się okazało, mężczyzna w mieszkaniu posiadał także narkotyki w postaci metamfetaminy i marihuany - mówi sierż. szt. Anna Tersa z zespołu prasowego Komendy Miejskiej Policji w Legnicy.

Mężczyzna usłyszał już zarzutu posiadania narkotyków i paserstwa, za które odpowie teraz przed sądem. Za posiadanie środków odurzających kodeks karny przewiduje karę do 3 lat pozbawiania wolności. Jednak surowszy wymiar kary 25- latkowi grozi za paserstwo, za które zgodnie z literą prawa można trafić do więzienia na okres od 3 miesięcy do 5 lat.

Policja zatrzymała 25-letniego pasera działającego na terenie Legnicy komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama