:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz -3°C
powietrze Dobre

Policja złapała kilku kierowców jeżdżących po mieście bez prawa jazdy

Sprawy kryminalne, Policja złapała kilku kierowców jeżdżących mieście prawa jazdy - zdjęcie, fotografia
Dawid Stefanik 18/11/2019 14:26

W piątek legnicka drogówka złapała aż trzech kierowców, którzy pomimo sądowego zakazu prowadzenia pojazdów śmiało jeździli po mieście. Teraz mogą zostać oni skutecznie wyeliminowani z dróg nawet na 5 lat, bo tyle lat więzienia przewiduje kodeks karny za złamanie sądowego zakazu.

- Funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Legnicy podczas piątkowej służby zatrzymali trzech kierowców z zakazami prowadzenia pojazdów mechanicznych. Pierwszy z nich, 50-letni kierowca opla, został zatrzymany do kontroli drogowej tuż po godz. 7. Drugi 36-latek wpadł w ręce drogówki niespełna dwie godziny później. Trzeci kierowca to 23-letni legniczanin, który mimo tak młodego wieku, posiada już dwa aktywne zakazy prowadzenia pojazdów wydane przez sąd – mówi sierż. szt. Anna Tersa z zespołu prasowego KMP w Legnicy.

Teraz niedopowiedziani kierowcy ponownie będą się tłumaczyć przed wymiarem sprawiedliwości. Za niestosowanie się do zakazu sądowego grozi kara do 5 lat więzienia oraz utrata prawa jazdy na kolejne 15 lat.

FOT. KMP W LEGNICY

Policja złapała kilku kierowców jeżdżących po mieście bez prawa jazdy komentarze opinie

  • gość 2019-11-19 08:30:00

    Nie tak dawno czytaliśmy,że jakiegoś "kierowcę" z zakazem prowadzenia pojazdów policja złapała już 6-ty raz....Myślę,że będą dalej jeździć i stwarzać zagrożenie bo tak u nas działa prawo...Tylko się pisze co za takie wyczyny grozi ale nic się nie dzieje.

  • brytek - niezalogowany 2019-11-19 16:14:00

    Jak będzie miał adwokata tego co Najsztub, to ich sąd jeszcze uniewinni .

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama