:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz 6°C
powietrze B. dobre

Polskim sejmem pokieruje posłanka PiS z Jawora Elżbieta Witek

Wydarzenia, Polskim sejmem pokieruje posłanka Jawora Elżbieta Witek - zdjęcie, fotografia
Dawid Stefanik 09/08/2019 18:15

Elżbieta Witek z Prawa i Sprawiedliwości została wybrana dziś marszałkiem Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej. Witek pełni mandat poselski nieprzerwalnie od 2005 r., natomiast od 4 czerwca tego roku sprawowała funkcję Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji.

- Proszę państwa, ja mam w sobie na prawdę bardzo dużo pokory i cierpliwości, może z racji zawodu, który pełniłam przez wiele lat - powiedziała w swoim przemówieniu dawna nauczycielka historii z Jawora, dziś jedna z trzech najważniejszych osób w państwie, marszałek sejmu Elżbieta Witek.

Nowa marszałek zapewniła, że będzie każdego posła traktować równo i każdy będzie miał takie samo prawo głosu. Witek zwróciła się także z grzecznościową prośbą o pomoc w prowadzeniu obrad sejmu mi .in. do wicemarszałek z Platformy Obywatelskiej  Małgorzaty Kidawy-Błońskiej, która notabene jeszcze wczoraj spotykała się z wyborcami w Legnicy.

- Dla mnie każdy z demokratycznie wybranych posłów jest tak samo ważny, każdy musi być wysłuchany, tylko róbmy to w sposób kulturalny i zgodny regulaminem obrad. Jeżeli będziemy respektować zasady i szanować siebie wzajemnie, to uda nam zakończyć tą kadencję w taki sposób, że będziemy mogli sobie w przyszłości patrzeć w twarz -  deklarowała Elżbieta Witek.

Marszałek w swoim pierwszym przemówieniu także oświadczyła, że nie można jej obrazić.

- Obrazić mnie może tylko ktoś, na kim mi zależy, komu ufam, z kim się leczę - powiedziała Witek.

Marszłałek 

Polskim sejmem pokieruje posłanka PiS z Jawora Elżbieta Witek komentarze opinie

  • gość 2019-08-10 09:49:14

    Pani Marszałek Elżbieta Witek. W Jaworze nie ma Lotniska a najbliższe nieczynne jest w Legnicy a tam rządzi nieustannie Prezydent Krzakowski z SLD i na pewno nie pozwoli Pani tam lądować.

  • gość 2019-08-10 09:52:49

    Kolega ma prywatne lotnisko i samolot może Panią do Jawora z Warszawy wozić . W tym przypadku będą Panią chwalić za wynajmowanie prywatnego samolotu.https://www.facebook.com/bogdan.stefanko

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama