:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz 7°C
powietrze Umiarkowane

Popek w Legnicy - koncert został przeniesiony pod dach

Muzyka Koncerty, Popek Legnicy koncert został przeniesiony - zdjęcie, fotografia
Dawid Stefanik 30/04/2019 10:03
MAJ 04
godz: 18:00

Koncert Popka, który miał się odbyć w najbliższą sobotę (4 maja) na dziedzińcu Akademii Rycerskiej w Legnicy, z powodu przewidywanych złych warunków pogodowych, został przeniesiony do Sali Maneżowej Akademii Rycerskiej. Zmiana lokacji imprezy powoduje znaczne ograniczenie miejsca dla publiczności. Bilety są jednak jeszcze dostępne w sprzedaży.

Do Legnicy Popek przyjdzie z najnowszym projektem muzycznym "Popek i Matheo", w który jak zapowiadają organizatorzy, muzyk zaprezentuje swój nowy wizerunek.

"Król Albanii" od pewnego czasu stawia na nieco bardziej poważny przekaz, a na albumach nagranych z Mateuszem "Matheo" Schmidtem (producentem odpowiadającym między innymi za utwory Tedego, Donguralesko czy Soboty) odszedł nieco od imprezowych klimatów, czego najlepszym dowodem jest przebój "Wodospady".

Ostatnia płyta duetu - "Dr Jekyll and Mr Hyde", na której gościnnie pojawił się Daniel Olbrychski, ukazała się 19 października 2018 nakładem Step Records. Więcej o artyście pisaliśmy TUTAJ.

Popek w Legnicy - koncert odbędzie się w Sali Maneżowej Akademii Rycerskiej. Data i godzina imprezy bez zmian, czyli  4 maja o godz. 18:00.

Bilety w cenie 35 zł  w przedsprzedaży można nabyć w Galerii Satyrykon (Rynek 36), sklepie muzycznym Piano - Forte (ul. Pocztowa 5a) i sklepie muzycznym Rock&More (ul. Górnicza 6). Również w Lubinie ( sklep muzyczny Piano - Forte (ul. Mieszka I 3) i Złotoryi (ZOKiR, ul. Reymonta 5), a także na stronie internetowej Ticketmaster w cenie 40 zł (od 31 stycznia) oraz w cenie 60 zł w dniu koncertu.

Popek w Legnicy - koncert został przeniesiony pod dach komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama