:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz -2°C
powietrze B. dobre

Poseł Kropiwnicki został wiceszefem klubu parlamentarnego KO

Wydarzenia, Poseł Kropiwnicki został wiceszefem klubu parlamentarnego - zdjęcie, fotografia
Paweł Jantura 14/11/2019 13:18

Klub parlamentarny Koalicji Obywatelskiej wybrał w czwartek 12-osobowe prezydium. W skład tego gremium wszedł legnicki poseł Robert Kropiwnicki.

Poseł Robert Kropiwnicki został wybrany na stanowisko wiceprzewodniczącego klubu. - Dziękuje bardzo za zaufanie i wybór na funkcje wiceprzewodniczącego Klubu Parlamentarnego Koalicji Obywatelskiej. Ten wybór to dla mnie ogromny zaszczyt i zobowiązanie. Bardzo serdecznie dziękuje! - napisał legnicki parlamentarzysta na Facebooku.

W środę szefem klubu parlamentarnego KO został poseł Borys Budka. Na stanowisku zastąpił Sławomira Neumanna, który piastował je w poprzedniej kadencji.

45-letni Robert Kropiwnicki polityczną karierę rozpoczynał w radzie miejskiej (latach 2006-2009 był przewodniczącym), posłem jest od 2010 r. Od 2013 r. stoi na czele struktur Platformy Obywatelskiej w Legnicy. W październikowych wyborach zebrał 14 714 głosów. W samej Legnicy zagłosowało na niego 6407 osób. Był to najlepszy wynik w naszym mieście.

FOT. FACEBOOK/ROBERT KROPIWNICKI. Poseł Robert Kropiwnicki i poseł Borys Budka

Poseł Kropiwnicki został wiceszefem klubu parlamentarnego KO komentarze opinie

  • gość 2019-11-17 16:28:12

    Brakuje podpisu TEKST SPONSOROWANY

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama