:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz 1°C
powietrze Umiarkowane

Praca w TuLegnica.pl i Gazecie Legnickiej. Poszukujemy pracownika!

Zdjęcie: Praca Legnica. Poszukujemy zdolnego pracownika \ LCA \
Redakcja 12/08/2019 13:01

Poszukujemy kreatywnego pracownika do sprzedaży produktów reklamowych w naszych mediach. Być może czekamy właśnie na Ciebie! Wyślij CV, umów się z nami na spotkanie!

Polecamy naszym czytelnikom portal tulegnica.pl, a w nim dział dział kilknij >> Legnica Praca

Poszukujemy specjalisty ds. marketingu i sprzedaży

Miejsce pracy: Legnica

Zadania:

  • Kompleksowa obsługa klientów

  • Sprzedaż reklam w Gazecie Legnickiej, Telewizji Dami, portalu tuLegnica.pl

  • Budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z nowymi oraz stałymi klientami

  • Prezentowanie i sprzedaż oferty produktowej oraz dbałość o dobry wizerunek firmy

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie

  • Komunikatywność i umiejętność budowania długofalowych relacji z klientami

  • Profesjonalne podejście do wykonywanych zadań

  • Znajomość obsługi pakietu MS Office na poziomie dobrym

  • doświadczenie w sprzedaży mile widziane

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę z 3-miesięcznym okresem próbnym

  • Stabilne wynagrodzenie  składające się z wynagrodzenia zasadniczego plus premii

  • Pracę w stabilnej firmie z produktami, które są silnymi  i znanymi markami na lokalnym rynku.

Osoby spełniające wymagania prosimy o przesłanie CV na adres m.czekajlo@tuLegnica.pl

Aktualne oferty pracy w naszym katalogu -  Praca Legnica

praca legnica - komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie