:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz 10°C
powietrze B. dobre

Prezydent Tadeusz Krzakowski zaprasza na Legnickie Dni Smart City

Wydarzenia, Prezydent Tadeusz Krzakowski zaprasza Legnickie Smart - zdjęcie, fotografia
Paweł Jantura 28/09/2019 13:14

Prezydent Legnicy Tadeusz Krzakowski zaprasza przedstawicieli miast, gmin, biznesu i przedsiębiorców z całego kraju do udziału w Legnickich Dniach Smart City, które odbędą się w naszym mieście 3 i 4 października w hotelu Qubus.

Legnicki Dni Smart City składać się będą z „Konferencji Smart City – Mobilność Miejska” (3 października) oraz „Seminarium ITS – wdrożenie i do dalej?” (4 października).

Czwartkowa konferencja będzie forum wymiany wiedzy, doświadczeń i dobrych praktyk pomiędzy samorządami, przedsiębiorcami i biznesem oraz prezentacją najnowszych rozwiązań praktycznych w zakresie szeroko rozumianej mobilności miejskiej. Tematyka wystąpień dotyczyć będzie m.in. transportu i logistyki miejskiej, komunikacji publicznej, dywersyfikacji środków transportu, elektromobilności, systemów monitorowania oraz oddziaływania na ruch drogowy. 

Z kolei w ramach piątkowego seminarium zaplanowano wystąpienia, a przede wszystkim dyskusje, mające na celu dzielenie się doświadczeniami pomiędzy jednostkami samorządu terytorialnego, posiadającymi już systemy ITS oraz miastami zainteresowanymi ich wdrożeniem.

Program Legnickich Dni Smart City oraz wszelkie informacje organizacyjne dostępne są na stronie internetowej: konferencja.legnica.eu.

A Waszym zdaniem Legnica jest smart city? Piszcie swoje opinie w komentarzach na portalu i na Facebooku.

Prezydent Tadeusz Krzakowski zaprasza na Legnickie Dni Smart City komentarze opinie

 • Gość - niezalogowany 2019-09-29 10:10:28

  Legnica ciągle się rozwija, dobrze że są organizowane takie eventy to pokazuje że na tle innych miast Legnica stara się coś robić. My legniczanie nie mamy się czego wstydzić, Legnica pięknieje, gdyby tylko zmieniła się trochę mentalność tych co niszczą nasze miasto, gdyby mieszkańcy małych wspólnot trochę ogarnęli swój ogródek będzie pięknie.

 • Gość - niezalogowany 2019-09-29 16:50:54

  Legnica rozwija się mocno w rosnącym kredycie.

 • Gość - niezalogowany 2019-09-29 18:00:57

  Referendum za odwołaniem prezydenta

 • zdegustowany Le - niezalogowany 2019-09-30 10:22:45

  Chyba Mddle Ages town

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama