:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz 3°C
powietrze Złe

Prof. Robert Gwiazdowski w Legnicy. Otwarte spotkanie w Letii

Wydarzenia, Robert Gwiazdowski Legnicy Otwarte spotkanie Letii - zdjęcie, fotografia
Redakcja 11/04/2019 17:37

W piątek do Legnicy przyjedzie prof. Robert Gwiazdowski. Spotkanie zorganizowane przez - Ruch Fair Play w piątek o godz. 16.00 w Letia Business Center. Wstęp wolny.

Robert Gwiazdowski to dr hab. nauk prawnych, profesor Wyższej Szkoły Handlu i Prawa im. Ryszarda Łazarskiego, adwokat, ekspert w dziedzinie podatków w Centrum im. Adama Smitha, a w latach 2005 - 2014 prezydent tej instytucji.

W latach 2006-2007 był szefem rady nadzorczej ZUS. Komentator gospodarczy i polityczny. Wielokrotnie występował w roli eksperta w programach o tematyce gospodarczej nadawanych w TVP, Polsat i TVN 24.

Na początku 2019 r. wraz z Bezpartyjnymi Samorządowcami założył partię Polska Fair Play. Jej program zakłada m.in. podniesienie płac poprzez zmniejszenie opodatkowania pracy, wprowadzenie emerytury obywatelskiej, wprowadzenie w wyborach do sejmu 460 jednomandatowych okręgów wyborczych, decentralizację i deglomerację  - przeniesienie większości urzędów państwowych poza Warszawę oraz zwiększenie samodzielności budżetowej samorządów.

Gwiazdowski postuluje też reformę sądownictwa m.in. poprzez wyłączenie z zadań sądów spraw administracyjnych jak np. rejestrację spółek, a także zmniejszenie administracji w sądach oraz uproszczenie procedur. A także stworzenie „karty polskich spraw” – inicjatywy mającej na celu zbudowanie wspólnych postulatów polskich europosłów, niezależnie od frakcji, w jakiej zasiadają oraz wspieranie organizacji przedsiębiorców w działaniach na rzecz polskiego biznesu na forum Unii Europejskiej.

Prof. Robert Gwiazdowski w Legnicy. Otwarte spotkanie w Letii komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama