:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Przez miesiąc gwałcił dziecko swojej partnerki. Jest akt oskarżenia

Wydarzenia, Przez miesiąc gwałcił dziecko swojej partnerki oskarżenia - zdjęcie, fotografia
Paweł Jantura 05/06/2019 10:00

Prokuratura Rejonowa w Złotoryi ma już gotowy akt oskarżenia przeciwko 33-letniemu Sebastianowi R. Za wielokrotne zgwałcenie 18-miesięcznego chłopca grozi mu 15 lat więzienia. Proces mężczyzny i jego partnerki toczyć się będzie w Sądzie Okręgowym w Legnicy.

Chojnowianka poznała Sebastiana R. przez internet. Najpierw umawiali się na randki, a z czasem wrocławianin zamieszkał z nią w Chojnowie. Prokuratura nie ma wątpliwości. Wg śledczych, Sebastian R. w czerwcu 2018 r. wielokrotnie zgwałcił 18-miesięcznego syna swojej partnerki.

Kobieta miała podejrzewać, co się dzieje, ale nadal pozwalała, żeby jej partner nocował w jednym pokoju z dzieckiem. Dlatego razem z nim usiądzie na ławie oskarżonych. Prokuratura oskarżyła ją o narażenie swojego dziecka na bezpośrednie niebezpieczeństwo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu lub utraty życia.

Sebastian R. i jego partnerka zostali zatrzymani po badaniach, jakie dziecko przeszło w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Legnicy. Jeden z lekarzy oddziału chirurgii dziecięcej zawiadomił prokuraturę, że chłopiec mógł paść ofiarą przemocy seksualnej. Para natychmiast została zatrzymana przez policję.

Proces będzie się toczyć w legnickim sądzie okręgowym. Mężczyźnie grozi kara więzienia od 3 do 15 lat, kobiecie od 3 miesięcy do 5 lat. Sebastian R. przebywa w areszcie. Matka dziecka będzie odpowiadać z wolnej stopy. Prokuratura nałożyła na nią dozór policyjny oraz zakaz opuszczania kraju.

Reklama

Przez miesiąc gwałcił dziecko swojej partnerki. Jest akt oskarżenia komentarze opinie

  • gość 2019-06-05 11:26:05

    Skurwiel -wykastrować zboczeńca bo będzie to robił jak wyjdzie.

  • Gość - niezalogowany 2019-06-05 13:38:25

    Pedofil pierdolony. Takim bydlakom powinno się chu.. obcinać przy samej dupie. A w pierdlu powinni się nim zająć i zrobić z dupy jesień średniowiecza.

  • Gość - niezalogowany 2019-06-05 13:38:44

    Pedofil pierdolony. Takim bydlakom powinno się chu.. obcinać przy samej dupie. A w pierdlu powinni się nim zająć i zrobić z dupy jesień średniowiecza.

  • Gość86 - niezalogowany 2019-06-05 14:31:11

    Pierdolony Pedofil, odrazu kurwie chuja odpierdolic , i wjebać go do celi żeby kurwe rozjebali , ale oczywiście skurwiel będzie pod Ochronką , powinni kurwie zrobić z dupy jesień średniowiecza , rozjebać cwela jebanego wypuście kurwe na miasto z opisanym ryjem pedofil ... To zostanie rozpierdolony w trimide. Brak słów na taką kurwe !!!!!!

  • Gość 59 - niezalogowany 2019-06-05 19:59:56

    Skurwiela ukatrupić na miejscu.Nie będę płacił za zboka utrzymanie..zapłacę za kulkę....

  • Człowiek - niezalogowany 2019-06-05 21:24:38

    Wiem że to bydle nie wyjdzie z puchy....tego życzę z całego serca temu CWELOWI

  • Gość - niezalogowany 2019-06-05 22:23:34

    15 lat więzienia kpina jakaś !!!!!! A zrobić na takim samo sąd !!!!! Już by ludzie wymierzyli by karę!!!!! Jak by kołek w d..... Mu wsadzić, to przez 15 lat by się bał kichnąc bo by sie osrał. Babsko które określa się mianem matki też nie zasługuje na lepsze traktowanie !!!!!!!!

  • O. N. A - niezalogowany 2019-06-06 09:18:51

    Wy zajebane patafiany żebyście wszyscy gnili w meczarniach za to co piszecie ten chłopak jest nie winny tak samo miał Tomasz Komeda co dostał 20 lat za niewinnośc i ci chłopak ma teraz z życia huj wielki całe życie poszło mu się jebac i tak samo będzie z tym niewinnym chłopaakiem szkoda tylko wszystkich bliskich bo muszą przez to przechodzić ale wiem że jedna osoba nie popusci tych komentarzy jest zgłoszone na policji palanty

  • Gość O. NA - niezalogowany 2019-06-06 09:22:21

    Patafiany zajebane jesteście wszyscy on jest nie winny czy wy tego nie rozumiecie czy na tyle jesteście walnieci co było z Tomaszem K. Dostał biedny za niewinności tyle lat więzienia i co teraz chłopak ma z życia nic nie ma a wy tylko piszecie co widzicie a nie wiecie jak było naprawdę ja z tamtąd jestem i jestem na 1000%pewna że to nie on zrobił a ta matka niech się smarzy w piekle nie macie wstydu kurwa żeby tak pisać zero jesteście dno....

  • gość 2019-06-06 09:40:28

    Gosć o.NA to prawda ten bydlak zgwalcil tego chłoca a jego bliscy sa tacy sami jak on

  • Gość O.NA - niezalogowany 2019-06-07 09:45:06

    Właśnie ze nie prawda jeszcze wszyscy się zdziwicie że to nie on i będziecie mieli tak samo sprawę za komy bo takie komentarze są nie do wytrzymania znam tego chłopaka bardzo dobrze i nigdy w życiu by czegoś takiego nie zrobił a ludzie sobie niech myślą co chca i gadają co chcą a wy idioci zajmicie się sobą i swoimi rodzinami żeby wam się kiedyś nic przykrego nie zdarzyło!!!

  • Zzz - niezalogowany 2019-06-07 17:07:49

    Tą kurwe klawisze na wjezdzie najebią a potem juz reszte grypsujący zrobią

Dodajesz jako: |