:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz 1°C
powietrze Umiarkowane

Puchar prezydenta Legnicy dla siatkarzy GKS-u Katowice [ZDJĘCIA]

Siatkówka, Puchar prezydenta Legnicy siatkarzy Katowice [ZDJĘCIA] - zdjęcie, fotografia
Paweł Jantura 22/09/2019 18:16

W hali przy ul. Lotniczej dobiegł końca dwudniowy II Turniej o Puchar Prezydenta Legnicy, w którym wystąpiły cztery drużyny z siatkarskiej PlusLigi.

Przed rokiem najlepszy w Legnicy był Jastrzębski Węgiel. Tym razem puchar zgarnął GKS Katowice, który w finale wygrał 3:0 z Cuprum Lubin. W meczu o 3. miejsce Jastrzębski Węgiel, z wychowankiem Ikara Legnica Jakubem Popiwczakiem w składzie, pokonał 3:0 Resovię Rzeszów.

W sobotę w meczach półfinałowych, GKS wygrał z Resovią, a Cuprum z Jastrzębskim Węglem.

Zorganizowany przez MKS Ikar Legnica turniej dla zespołów z PlusLigi był elementem przygotowań do sezonu 2019/2020, który rozpocznie się po mistrzostwach Europy.

WYNIKI:

Jastrzębski Węgiel – Cuprum Lubin 1:3 (24, -19, -21, -21)

GKS Katowice – Resovia Rzeszów 3:1 (24, 22, -17, 20)

O 1. miejsce: GKS Katowice – Cuprum Lubin 3:0 (23, 17, 21)

O 3. miejsce: Jastrzębski Węgiel – Resovia Rzeszów 3:0 (21, 23, 26)

Puchar prezydenta Legnicy dla siatkarzy GKS-u Katowice [ZDJĘCIA] komentarze opinie