:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz -1°C
powietrze Umiarkowane

PWSZ zachęca do studiowania „Prawa” w swoich murach

Edukacja, zachęca studiowania „Prawa” swoich murach - zdjęcie, fotografia
Dawid Stefanik 17/07/2019 10:11

Do 30 lipca można starać się o przyjęcie na jednolite (pięcioletnie) studia magisterskie na kierunku „Prawo” w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. Witelona w Legnicy. Studia są bezpłatne.

- Dzięki ukończonym studiom magisterskim na kierunku „Prawo” można m. in. starać się o przyjęcie na aplikacje prawnicze, aby w przyszłości przywdziać togę i wykonywać zawód adwokata, radcy prawnego, sędziego. Po studiach można także swoją przyszłość związać z innymi zawodami prawniczymi jak: notariusz, komorniki, doradca podatkowy, prokurator, rzeczniki patentowy – zachęca tłumaczy rzecznik prasowy PWSZ Mirosław Szczypiorski

- Program studiów łączy możliwości zdobywania wiedzy z zakresu nauk prawnych, nauk o administracji, ekonomii i nauk o polityce.  Program przygotowany został po konsultacji z pracodawcami, dzięki czemu można nabyć nie tylko wiedzę teoretyczną, ale i praktyczne umiejętności w zakresie obsługi prawnej sektora publicznego i prywatnego. Po studiach prace można podjąć pracę właściwie wszędzie tam, gdzie przebiegają procesy prawne, czyli w urzędach, administracji,  w spółkach prawa handlowego, w przedsiębiorstwach prywatnych, w jednostkach świadczących usługi publiczne czy we własnej firmie – tłumaczy rzecznik.

 

PWSZ zachęca do studiowania „Prawa” w swoich murach komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama