:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz 10°C
powietrze B. dobre

Quebonafide w Legnicy przyciągnął setki fanów

Redakcja 10/02/2018 12:11

9 lutego w legnickiej Spiżarni zagrał jeden z czołowych polskich raperów - Quebonafide (Kuba Grabowski). Komplet biletów (400 sztuk) rozszedł się kilka tygodni przed koncertem.

Koncert Quebonafide wypełnił salę legnickiej Spiżarni po brzegi młodymi fanami rapera, którzy długo czekali na wejście w kolejce liczącej kilkadziesiąt metrów. Publikę rozgrzewali wcześniej legniccy raperzy DżeQ x Fenio x DJ Kasiub. Quebonafide przyjechał do Legnicy w ramach trasy koncertowej "Egzotyka Tour", promującej ostatnią płytę rapera "Egzotyka". Album stanowi muzyczną relacje przeżyć artysty z podróży po świecie, w którą także "zabrał" podczas koncertu widownie. Kuba Grabowski tuż po wejściu na scenie zaznaczył, że jest chory, lecz mimo wszytko zgrał z prawdziwym "powerem". Muzyk nawiązał świetny kontakt z publiką, przybijał piątki z ludźmi pod sceną, a nawet dwukrotnie rzucił się ze sceny w zgromadzony tłum. Cała sala skakała w rytm muzyki i śpiewała ulubione piosenki razem z Raperem. Fani jeszcze długo po koncercie czekali na autografy i zdjęcia Kubą Grabowskim, niestety bezskutecznie. 

 

 

 

Quebonafide w Legnicy przyciągnął setki fanów komentarze opinie

  • Katarzyna - niezalogowany 2018-02-10 17:51:58

    Fani pewnie dlatego niedoczekali sie zdjęć bo raper prawie zemdlał schodząc ze sceny. Należy być wyrozumiałym co do zdjęc, ponieważ mimo choroby i złego samopoczucia dał świetny koncert w Legnicy.

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama