:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz 6°C
powietrze Dobre

Ratusz ogłosił nowy przetarg na remont ul. Gumińskiego

Wydarzenia, Ratusz ogłosił przetarg remont Gumińskiego - zdjęcie, fotografia
Dawid Stefanik 15/07/2019 13:25

W ubiegłym tygodniu pisaliśmy o unieważnionym przetargu na remont ulicy Tadeusza Gumińskiego. Inwestycja upadła ponieważ najtańsza oferta od potencjalnego wykonawcy ponad dwukrotnie przewyższała kwotę przewidzianą przez ratusz w zamówieniu publicznym. 12 lipca ratusz ogłosił nowy przetarg.

Za pierwszym razem inwestycja upadła ponieważ na realizacje zamówienia publicznego zaplanowano dokładnie 4 mln zł, zaś najtańsza oferta od firmy, która chciała się podjąć prac budowlanych wyniosła pond 6 mln zł.

- Na razie nie wiemy czy zwiększymy budżet na remont drogi, jest to jeszcze rozważane – tłumaczyła w ubiegłym tygodniu Kierownik Referatu Zamówień Publicznych Violetta Piwońska.

Informacje na temat budżetu na realizacje inwestycji ratusz ogłosi publicznie w dniu otwarcia ofert w przetargu nieograniczonym, czyli 26 lipca. 

Przypominamy, że w ramach inwestycji planowany jest remont 471 m. odcinka drogi wraz ze ścieżką rowerową, kanalizacją deszczową, oznakowaniem, oświetleniem ulicznym i terenami zielonymi.

Więcej o poprzednim przetargu pisaliśmy w artykule: Upadł miejski przetarg na 4 mln zł na remont ulicy Gumińskiego


 

Ratusz ogłosił nowy przetarg na remont ul. Gumińskiego komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie

Kalendarz

Najbliższe imprezy
Reklama
 Reklama