:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz 10°C
powietrze Umiarkowane

Reichel, czyli bard z gitarą elektryczną zagra w Art Cafe Modjeska

Dawid Stefanik 24/05/2019 15:03
MAJ 26
godz: 19:00

W niedzielę Art Cafe Modjeska zaprasza na muzyczne spotkanie z poetą, kompozytorem, działaczem społecznym, publicystą popularnonaukowym i wykładowca akademickim w jednym Januszem Reichelem. Okazja jest o tyle wyjątkowa, że obecnie Reichel dość rzadko decyduje się na koncerty. Wstęp wolny (co łaska).

Janusz Reichele tworzy poezję śpiewaną, w której obok gitary klasycznej, wyjątkowe znaczenie ma również gitara elektryczna. Bardowskie teksty Reichela poruszają tematykę aktualnych problemów politycznych i społeczno-filozoficznych  od zatracenia się człowieka we współczesnym świecie konsumpcji, oderwania od natury, przez afirmację przyrody oraz radykalnej walki o jej przetrwanie, po krytykę etatyzmu instytucji państwowych. S

łuchając buntowniczych wykonań Janusza Reichela, odnosi się wrażenie, że niektóre piosenki aż proszą się o także mocniejsze aranżacje w stylu rocka czy punka.  

Załączamy także piosenkę z albumu "Nikt nie chciał słuchać Kaczmarskiego" (sł. i muz.: Janusz Reichel).

26 maja o 19.00 w Art Cafe Modjeska. Wstęp za dobrowolną donacją.

Reklama

Reichel, czyli bard z gitarą elektryczną zagra w Art Cafe Modjeska komentarze opinie

Dodajesz jako: |
Reklama

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama