:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz 19°C
powietrze Dobre
Redakcja 21/04/2017 11:18

Aż 95 wniosków zgłosili legniczanie do tegorocznej edycji Legnickiego Budżetu Obywatelskiego. Projekty pod głosowanie mieszkańców poddane zostaną w październiku. Ich realizacja nastąpi w 2018 roku.

Aż 95 wniosków zostało złożonych w tegorocznej edycji Legnickiego Budżetu Obywatelskiego. W porównaniu z poprzednimi edycjami LBO ten rok przyniósł rekord. Przypomnijmy, że Legnica podzielona jest na 11 obszarów, a każdy z obszarów może zgłosić w swoich granicach dowolną liczbę projektów. Propozycje muszą być jednak ulokowane na terenie należącym do Miasta. Magistrat przez maj i czerwiec podda projekty ocenie technicznej i merytorycznej. Następnie w październiku głosować nad projektami będą legniczanie, a 24 października prezydent Tadeusz Krzakowski ogłosi zwycięskie wnioski. Ich realizacja nastąpi w 2018 roku. W sumie Magistrat na realizację projektów LBO przeznaczy 2 miliony 200 tys. złotych. Na każdy obszar przypaść ma ok. 200 tys. zł. Poniżej prezentujemy państwu tabelę prezentującą wszystkie wnioski.

 

Reklama

Rekord w tegorocznym LBO! komentarze opinie

Dodajesz jako: |
Reklama

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama