:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz 7°C
powietrze Umiarkowane

Rock Fest: Nosowska, Kobranocka i inni. Rozdajemy bilety!

Dawid Stefanik 16/04/2019 18:14
KWI 27
godz: 16:00

Prawdziwa plejada legend polskiego rocka zagra 27 kwietnia na 7. edycji wałbrzyskiego festiwalu Rock Fest. Wśród nich usłyszymy w solowym projekcie Kasię Nosowską, Kobranockę, Sztywny Pal Azji, Róże Europy i Opiłki. Dla naszych czytelników mamy do wygrania cztery bilety na koncert.

Tworzone od lat przez różne radia, telewizje, czy tematyczne portale zastawienia największych przebojów polskiej muzyki nie zostawiają złudzeń. Istnieje w Polsce grupa kilkanastu wykonawców, których muzyka jest notowana regularnie we wszystkich plebiscytowych listach.

Czterech z nich uświetni Rock Fest 2019 w Wałbrzychu. Między innymi wg przeglądu "Polski Top Wszechczasów" rajdowej Trójki z ubiegło roku, na liście znalazły się m.in. "Wieża radości, wieża samotności" (Sztywny Pal Azji nr 3 na liście), Moja i Twoja nadzieja (Hey- Nosowska & Bartosiewicz nr 27 na liście) , "Kocham Cie jak Irlandie" (Kobranocka nr 39 na liście.) czy "Jedwab" (Róże Europy nr 40 na liście).

To dopiero wierzchołek góry lodowej, jeśli chodzi o kultowe kawałki, które w swoim repertuarze posiadają wymienione kapele. Koncert jest więc prawdziwym świętem dla fanów klasyki polskiego rocka w różnych jego odmianach. Zainteresowanych koncertem zachęcamy także do odwiedzenia oficjalnej strony poświęconej wydarzeniu na Facebook-u.

Żeby zdobyć bilet na koncert wystarczy przesłać na naszego maila konkursy@tuLegnica.pl swoje imię i nazwisko, w tytule wpisać " Rock Fest", a w treści maila  krótko, w kilku zdaniach napisać: którego z wykonawców tegorocznego Rock Festu najbardziej lubisz i dlaczego?

Autorzy najciekawszych odpowiedzi otrzymają bilety. Zwycięzców konkursu poinformujemy drogą mailową do 19 kwietnia do godz. 14:00. Powodzenia!

Festiwal odbędzie się 27 kwietnia o godz. 16:00 w Centrum Aqua Zdrój we Wałbrzychu (ul. Ratuszowa 6).

Bilety w cenie 70 - 85 zł są dostępne na stornie ticketmaster.pl.

Rock Fest: Nosowska, Kobranocka i inni. Rozdajemy bilety! komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama