:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz -1°C
powietrze Umiarkowane

Rusza nabór do LKT Legnica – czołowego klubu taekwondo w Polsce!

Sztuki Walki, Rusza nabór Legnica czołowego klubu taekwondo Polsce! - zdjęcie, fotografia
Paweł Jantura 12/09/2019 12:43

Już za kilkanaście dni ośmioro reprezentantów Legnickiego Klubu Taekwon-do wyjedzie na zgrupowanie do Centralnego Ośrodka Sportu w Spale a następnie wraz z reprezentacją Polski wyruszy w podróż do stolicy Bośni i Hercegowiny Sarajewa na mistrzostwa Europy.

Zanim jednak przyjdzie czas na pierwsze starty po wakacyjnej przerwie, wrzesień w Legnickim Klubie Taekwon-do to już tradycyjnie czas naborów do grup początkujących zarówno trenujących w Szkole Podstawowej nr 7 jak i do grup przedszkolnych i wczesnoszkolnych prowadzonych w ramach międzynarodowego Programu Taekwondo KIDS w PWSZ Legnica.

Spotkania organizacyjne dla wszystkich zainteresowanych podjęciem treningów sportowych:

18 września (środa): zajęcia dla dzieci pow. 7 lat, Szkoła Podstawowa nr 7, ul. Polarna 1 godz. 17:00.

25 września (środa): zajęcia dla przedszkolaków w ramach Programu TKD KIDS. Sala do sportów walki A 33 Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Witelona ul Sejmowa 5a godz. 17:00.

Warto wspomnieć, że tegoroczna działalność szkoleniowa Legnickiego Klubu Taekwon-do została wsparta przez Urząd Miasta Legnicy oraz Ministerstwo Sportu i Turystyki w ramach Programu KLUB. Dzięki funduszom pozyskanym od sponsorów w bieżącym roku kilkudziesięciu zawodników z Legnicy wyjedzie na szereg turniejów międzynarodowych, ogólnopolskich i makroregionalnych. Dotychczasowy, tegoroczny dorobek LKT Legnica to 26 medale mistrzostw Polski i Świata oraz 135 pkt w ramach ministerialnego Systemu Sportu Młodzieżowego.

Na przestrzeni 22 lat LKT Legnica wychował 32 indywidualnych mistrzów Polski. 20 legniczan dostąpiło zaszczytu reprezentowania Polski w mistrzostwach Europy i świata, z których aż 17 wywalczyło medale w zawodach mistrzowskich. Od 2001 roku reprezentanci LKT Legnica wywalczyli łącznie 171 medali mistrzostw Świata i Europy w tym aż 117 w kategorii seniora. W tym roku legnicki klub ponownie czeka na młodych adeptów, którzy chcieliby pójść w ślady Marzanny Stawarz, Gabrieli Forgiel, Wioletty Hanisch, Magdaleny Kisiel czy Macieja Żuka.

Rusza nabór do LKT Legnica – czołowego klubu taekwondo w Polsce! komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama