:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz 6°C
powietrze Dobre

Ruszają kolejne dotacje na inicjatywy kulturalne i edukacyjne

Wydarzenia, Ruszają kolejne dotacje inicjatywy kulturalne edukacyjne - zdjęcie, fotografia
Dawid Stefanik 05/06/2019 14:27

Pół miliona złotych od Narodowego Centrum Kultury zostało przeznaczone na realizacje małych grantów w ramach programu „Bardzo Młoda Kultura 2019-2021 – Dolny Śląsk”. Na każdy projekt można uzyskać nawet 10 000 zł. Spotkanie informacje w sprawie programu zaplanowane jest w Legnicy 12 czerwca.

Na spotkaniu szczególnie mile widziani będą animatorzy, menedżerowie kultury, instruktorzy, nauczyciele, przedstawiciele sektora organizacji pozarządowych oraz wszystkie osoby zainteresowane edukacją kulturową na Dolnym Śląsku – zachęcają organizatorzy.

Projekt ma na celu wspieranie oddolnych inicjatyw edukacyjno-kulturalnych. W jego ramach oprócz dofinansowania przewidziane są także szkolenia dla jego beneficjentów. 

Swój pomysł zgłosić może trzyosobowy komitet składający się z przedstawicieli świata kultury i oświaty. Na to jednak jest jeszcze czas, obecnie na Dolnym Śląsku trwa kampania informacyjna prowadzona przez Narodowe Centrum Kultury.

Spotkanie na temat zasad działania Bardzo Młodej Kultury w Legnicy zaplanowane jest 12 czerwca o godz. 12:00 w Galerii Sztuki (Plac Katedralny 1). Prezentację dotyczącą projektu przedstawi jego koordynator Paweł Kamiński z NCK. Naturalnie będzie czas na zadawanie pytań i konsultacje pomysłów z opiekunami programu.

Ruszają kolejne dotacje na inicjatywy kulturalne i edukacyjne komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie

Kalendarz

Najbliższe imprezy
Reklama
 Reklama