:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz 12°C
powietrze Dobre

Ruszył nabór do Legnickiej Dziecięco-Młodzieżowej Orkiestry Dętej

Muzyka Koncerty, Ruszył nabór Legnickiej Dziecięco Młodzieżowej Orkiestry Dętej - zdjęcie, fotografia
Dawid Stefanik 02/09/2019 13:19

Od września rozpoczęły się zapisy do Legnickiej Dziecięco-Młodzieżowej Orkiestry Dętej, która od pięciu lat działa i sukcesywnie się rozwija w naszym mieście.

Legnicka orkiestra powstała pięć lat temu z inicjatywy jej dyrygenta i pedagoga muzycznego Piotr Budzianowskiego. Poprzez intensywną pracę i rozwój artystyczny młodych legnickich talentów dziecięco-młodzieżowa orkiestra dęta wpisała na stałe w życie kulturalne naszego miasta, wzbogacając swoimi występami liczne imprezy miejskie.

Młodzi muzycy szybko zaczęli odnosić także pierwsze sukcesy na wojewódzkich i ogólnopolskich konkursach. W tym roku orkiestra otrzymała także nowe, specjalnie dla niej zaprojektowane stroje.

W orkiestrze swoich sił mogą spróbować dzieci powyżej 10 lat, zarówno te, które już grają na jakiś instrumentach, jak i nie mające wcześniej żadnych doświadczeń muzycznych. W trakcie zajęć młodzież uczy się bowiem muzyki i gry na instrumentach od samych podstaw.

Osoby zainteresowane przygodą z muzyką w legnickiej orkiestrze powinny się skontaktować z jej kapelmistrzem (Piotrem Budzianowskim) pod numer telefonu 501 504 159.

Ruszył nabór do Legnickiej Dziecięco-Młodzieżowej Orkiestry Dętej komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama