:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz 5°C
powietrze Dobre

Rzucił młotkiem w samochód i trafił za kratki. Może posiedzieć nawet 5 lat

Sprawy kryminalne, Rzucił młotkiem samochód trafił kratki Może posiedzieć nawet - zdjęcie, fotografia
  • Fotka nr 0 z 4
  • Fotka nr 1 z 4
  • Fotka nr 2 z 4
  • Fotka nr 3 z 4
Dawid Stefanik 28/10/2019 14:19

26-letni legniczanin, który był poszukiwany przez policję, został zatrzymany, bo rzucał młotkiem w samochód. Funkcjonariusze udowodnili mężczyźnie jeszcze dwie kradzieże z włamaniem. Za swoje poczynania legniczanin może teraz wydłużyć pobyt w więzieniu nawet do 5 lat.

Funkcjonariusze Wydziału Patrolowo – Interwencyjnego Komendy Miejskiej Policji w Legnicy w środę wieczorem zatrzymali 26-letniego mężczyznę, który rzucając młotkiem zniszczył karoserię samochodu marki Audi. Jak się okazało, zatrzymany mężczyzna był poszukiwany przez policję. Na tym jednak nie koniec jego problemów.

- Legniccy kryminalni po zatrzymaniu 26-latka udowodnili mu jeszcze dwie kradzieże z włamaniem. Łupem mężczyzny padł automat z napojami oraz odkurzacz przemysłowy na jednej z  legnickich stacji benzynowych. Oskarżony włamał się do zamontowanego w nim pojemnika na monety i ukradł znajdujące się tam pieniądze – mówi sierż. szt. Anna Tersa z zespołu prasowego KMP w Legnicy.

Teraz poszukiwany legniczanin ponownie odpowie przed sądem, tym razem za kradzieże z włamaniem i niszczenie cudzego mienia, za co może przedłużyć swój pobyt w więzieniu nawet do 5 lat.
 

Rzucił młotkiem w samochód i trafił za kratki. Może posiedzieć nawet 5 lat komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama