:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz 11°C
powietrze Złe
Wydarzenia, Samorządowcy regionu wizytą siedzibie [ZDJĘCIA] - zdjęcie, fotografia
Marzena Machniak 02/10/2019 13:52

W siedzibie KGHM Polska Miedź pracownicy koncernu spotkali się w środę z samorządowcami z regionu i przedstawicielami Związku Pracodawców Polska Miedź. Rozmawiano o szeroko pojętej strategii społecznej samorządów. Rolę prelegenta pełnił Krzysztof Soska, zastępca prezydenta Szczecina, który na przykładzie swojego miasta pokazał, jak samorząd może być przyjazny obywatelom.

Okazja do rozmów o inwestycjach, wspólnych przedsięwzięciach, oddziaływaniu miedziowej spółki na środowisko, na społeczność, dyskusje o dobrych praktykach, wymiana doświadczeń – to elementy spotkań, które wpisują się w cykl zebrań, jakie KGHM i ZPPM chcą organizować dla samorządów regularnie.

Środowe zaproszenie przyjęli m.in. prezydenci Legnicy i Głogowa, starostowie powiatów głogowskiego i polkowickiego oraz wójtowie gmin wiejskich.

- Rozmawialiśmy o różnych projektach, o tych dotyczących zadań związanych  z edukacją, zdrowiem, kulturą, ale o takich twardych projektach, które dla mnie z punktu widzenia gospodarza miasta są ważne. Są trwałe, podnoszą jakość życia i są dobre dla rozwoju miasta. KGHM jest zawsze dobrym partnerem do rozmów i przedsięwzięć – mówi Tadeusz Krzakowski, prezydent Legnicy.

Reklama

Samorządowcy z regionu z wizytą w siedzibie KGHM [ZDJĘCIA] komentarze opinie

Dodajesz jako: |
Reklama

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama