:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz 7°C

Siatkarze Ikara rozpoczynają batalię o utrzymanie się w 2. lidze

Siatkówka, Siatkarze Ikara rozpoczynają batalię utrzymanie lidze - zdjęcie, fotografia
Kacper Barowicz 08/03/2019 08:34

Przed legnickim Ikarem najważniejsze mecze w sezonie. W weekend zespół trenera Pawła Murdzy dwukrotnie zmierzy się z BTS-em Elektros Bolesławiec. Stawka jest 0gromna – zachowanie drugoligowego bytu.

Przypomnijmy, że drużyna z Legnicy sezon zasadniczy w grupie IV 2. ligi zakończyła na 10. miejscu tracąc do 9. w stawce BTS-u cztery punkty. Mimo niewielkiego dorobku punktowego statystyka stoi po stronie Ikara.

Po dwóch meczach w rundzie zasadniczej podopieczni trenera Pawła Murdzy mogą pochwalić się lepszym bilanse setów (4:3), choć warte też pamiętać, że w Bolesławcu Ikar przegrał 1:3. Od tamtego meczu minęły już jednak trzy miesiące, można więc liczyć, że Ikar tak łatwo już ograć się nie da.

Rywalizacja o utrzymanie się w 2. lidze toczyć się będzie do trzech wygranych. Gospodarzem pierwszych dwóch spotkań ze względu na wyższą lokatą po rundzie zasadniczej jest BTS Elektros. Pierwsze zostanie rozegrane w sobotę o godz. 17.00, drugi w niedzielę o godz 12.00. Oba mecze w hali Szkoły Podstawowej nr 1 w Bolesławcu.

Fot. Hania Konieczna

Siatkarze Ikara rozpoczynają batalię o utrzymanie się w 2. lidze komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama