:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz 11°C
powietrze Dobre

Skradziony w Niemczech Mercedes stał na parkingu w Okmianach

Wydarzenia, Skradziony Niemczech Mercedes stał parkingu Okmianach - zdjęcie, fotografia
Paweł Jantura 14/08/2019 12:02

Funkcjonariusze legnickiej placówki straży granicznej namierzyli skradzionego niedawno w Niemczech Mercedesa Sprintera. Samochód przekazali policjantom z komisariatu w Chojnowie, którzy będą prowadzić dalsze postępowanie w tej sprawie.

- Funkcjonariusze zwrócili uwagę na zaparkowany na parkingu w Okmianach samochód, ponieważ zamek w drzwiach kierowcy był uszkodzony. W wyniku oględzin pojazdu funkcjonariusze stwierdzili, że i stacyjka jest wyłamana. Po sprawdzeniu numerów rejestracyjnych wyszło na jaw, że tablice te należą do zupełnie innego pojazdu. W trakcie dalszych ustaleń okazało się, że samochód o wartości około 80 tys. zł został skradziony na terenie Niemiec – informuje mjr Joanna Konieczniak, rzeczniczka prasowa Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej.

Reklama

Skradziony w Niemczech Mercedes stał na parkingu w Okmianach komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2019-08-17 20:31:36

    Chojnów to złodzieje

  • Gość - niezalogowany 2019-08-17 20:31:52

    Chojnów to złodzieje

  • Gość - niezalogowany 2019-08-27 22:16:10

    Mi też ukradli busa, ale dostałem cynk kto brał w tym udział, jeden z nich siedzi od niedawna za przestępstwa,dwóch jeszcze grasuje, ale już nie długo... kradną auta na potęgę. Z tego co słyszałem to też w Niemczech kradną..

Dodajesz jako: |
Reklama

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama