:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz 5°C
powietrze Dobre

Słowiański folk muzyczny i akrobatyczne show dla Rogińskiego

Muzyka Koncerty, Słowiański muzyczny akrobatyczne Rogińskiego - zdjęcie, fotografia
Dawid Stefanik 25/09/2019 13:21
WRZ 29
godz: 15:00

W niedzielne popołudnie (29 września) Avatar zaprasza na charytatywne wydarzenie artystyczne w klimacie folkowej muzyki inspirowanej słowiańskimi brzmieniami oraz zjawiskowych pokazów akrobatycznych. Artyści zbierają pieniądze dla swojego kolegi, muzyka Kamila Rogińskiego, który w wyniku katastrofy naturalnej stracił swój życiowy dorobek wraz z unikatowymi instrumentami tradycyjnymi.

Podczas wydarzenia zagra zespół "Folk Lovers!" na wokalu z Joanną Lacher, której głos znany jest m. in. z płyt "Percivala", gry "Wiedźmin III Dziki Gon" czy serialu "Korona Królów". Wokalista w 2016 r. opuściła po dziesięciu latach zespół Percival i rozpoczęła solową karierę, zapraszając do współpracy ciekawe postaci polskiej sceny muzycznej: Aleksandrę Kachel (wokal, znana z zespołu Gędźba), Andrzeja Mikityn (perkusjonalia, grającego m. in. w zespole Percival Schuttenbach) i Kamila Rogińskiego (instrumenty folkowe, znanego z zespołu Moskwa, projektu Ruta, Legendy Polskie czy muzyki do "Gry Wiedźmin III Dziki Gon").

Naturalnie nie zabraknie zjawiskowych pokazów akrobatycznych w powietrzu w wykonaniu Teatru i Akademii Avatara, który jest gospodarzem imprezy. Dla najmłodszych przygotowany został także spektakl bajkowy inaugurujący całe wydarzenie. Jak na imprezę charytatywną przystało, w trakcie licytacji zdobyć będzie można wiele ciekawych gadżetów.

29 września (niedziela), Teatr Avatar (ul. Św. Piotra 14 - wejście obok Kina Piast), godz. 15.00-18.00. Wejście za zakupem cegiełki w kwocie 10 zł.


 

Słowiański folk muzyczny i akrobatyczne show dla Rogińskiego komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama