:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz 3°C
powietrze Dobre

Sound War IV - nabór muzyków na "bitwę dźwięków"

Muzyka Koncerty, Sound nabór muzyków bitwę dźwięków - zdjęcie, fotografia
Redakcja 26/04/2019 17:49

Wszystkie kapele oraz soliści mogą się już zgłaszać na kolejną edycje muzycznej "bitwy dźwięków" Sound War IV. Choć impreza odbędzie się 1 czerwca, to czas na zgłoszenia jest tylko do 9 maja. Wydarzenie organizowane przez Stowarzyszenie Legnica Aktywnie i Kreatywnie odbędzie się tradycyjnie w klubie "Spiżarnia". Przegląd nie tylko stwarza warunki do zaprezentowania się przed lokalną publiką i promocji, lecz także szanse na zdobycie nagród.

Odbywający się od 5 lat na przełomie maja i czerwca przegląd muzyczny LAiK'a z roku na rok coraz bardziej zyskuje na popularności i śmiało można imprezę nazwać jednym z najważniejszych wydarzeń tego typu nie tylko w Legnicy, lecz w regionie.

- Cieszymy się z naprawdę imponującej frekwencji z ostnicach lat, a także z szerokiego zainteresowania mediów i życzliwości sponsorów. Magie tej imprezy stworzyli nie tylko rozmaici gatunkowo muzycy, ale przede wszystkim świetna publika, która potrafi dać na pardę niezłego powera i żywo dopingować artystów na scenie. Fajnie, że pomimo teoretycznej rywalizacji,  zespoły także czują klimat imprezy i wzajemnie sobie kibicują w tej "muzycznej batalii". To jest właśnie naszym celem, stworzenie dobrej zabawy połączonej z wsparciem naszych lokalnych talentów. Wiemy jak trudno jest zaistnieć i zagrać jak się nie ma loga typu "Lady Pank", wiemy także jak artyści włączają się chętnie w nasze rozmaite akcje charytatywne i kulturalne, sami mając nieraz problem z utrzymaniem salki i sprzętu muzycznego. Dlatego warto czasem zrobić coś także dla nich, przynajmniej tyle ile możemy jako NGO - powiedział lider LAiK Dawid Stefanik.

Jak zawsze cała publika wspólnie z organizatorami wybierze trzy zespoły, które zostaną wyróżnione i nagrodzone na scenie. Tym razem, organizator zapowiada także możliwość wręczenia dodatkowych wyróżnień i nagród specjalnych.

- Mamy dość oryginalny system głosowania, który został uznany przez muzyków za sprawiedliwy i obiektywny, choć po kilku latach, doczeka się tym razem delikatnej modernizacji - dodał Stefanik.

W tym roku organizatorzy kuszą następujący nagrodami:

1. Gromkie brawa publiki, chwała i sława, gratulacje od organizatorów, dyplomy dla laureatów i statuetka dla zwycięzcy!

2. I miejsce 1000 zł, II miejsce 300zł, III miejsce 200 zł.

4. Zwycięska formacja będzie mogła ponad to opublikować na łamach większości lokalnych portali (m.in. tulegnica, lca, laikart.pl, Dami TV, e-legnickie) osobny artykuł na swój temat np. biografie lub wywiad, który z zespołem przeprowadzi doświadczony dziennikarz (plus materiały foto i video).

4. Zwycięzca zagra jako gwiazda na kolejnej edycji imprezy w 2020 r.

+ Szeroki patronat medialny umożliwi wszystkim uczestnikom zaistnieć w lokalnych mediach.

+Organizator przewiduje także możliwość wręczenia innych dodatkowych wyróżnień i nagród specjalnych. Jedną z nich jest nagroda od Legnickiego Centrum Kultury – możliwość zagrania koncertu podczas jednej z plenerowych imprez organizowanych przez LCK w Legnicy (np. Dni Legnicy) do końca 2020 roku.

 

Zgłoszenia należy wysłać do 9 maja na adres organizatora laikartredakcja@gmail.com w tytule wpisując nazwę swojej formacji. W treści maila należy załączyć krótki opis tworzonej muzyki i siebie, a także numer telefonu kontaktowego. Warto dodać (opcjonalnie, nie jest to wymagane) także swoje logo, adres strony, filmiki z YouTube, itp. Wyniki zostaną ogłoszone na stronie organizatora laikart.pl .

Fot. laikart.pl (Sound War)

Sound War IV - nabór muzyków na "bitwę dźwięków" komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama