:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz 7°C

Sparingowa porażka Siódemki Miedź. „Wynik sprawą trzeciorzędną”

Piłka Ręczna, Sparingowa porażka Siódemki Miedź „Wynik sprawą trzeciorzędną” - zdjęcie, fotografia
Paweł Jantura 07/09/2019 13:17

Piłkarze ręczni Siódemki Miedź Legnica przegrali 32:33 z AZS-em Zielona Góra. Był to przedostatni już mecz kontrolny przed inauguracją sezonu I ligi. Przed naszą drużyną jeszcze sparing z Borem Oborniki Śląskie.

Do Zielonej Góry Siódemka pojechała bez kontuzjowanych Adama Skrabanii i Mateusza Płaczka, ale za to z Wojciechem Styrczem. Mecz zakończył się jednobramkowym zwycięstwem gospodarzy, ale trener Paweł Wita tym razem do wyniku wagi nie przywiązywał.

Pod nieobecność kluczowych graczy poświęciliśmy ten sparing na ćwiczenie różnych rozwiązań. Końcowy wynik jest sprawą trzeciorzędną. Przed nami jeszcze sprawdzian w Obornikach Śląskich, a potem już liga. Czekamy na powrót do zdrowia Skrabanii i Płaczka oraz wyleczenie do końca urazów u kilku innych zawodników – mówi trener Paweł Wita.

Ostatni przed startem I ligi sparing Siódemka Miedź rozegra w piątek 13 września z Borem Oborniki Śląskie.

AZS Zielona Góra – Siódemka Miedź Legnica 33:32 (16:16)

Siódemka: Mazur, Dekarz, Stachurski – Majewski 7, Przybylak, Kowalik 1, Zając, Szczepanek, Bogudziński 1, Piwko 3, Klimaszewski, Drozdalski 6, Wychowaniec 1, Styrcz 7, Mosiołek 2, Paterek 3, Nowosielski 1.

FOT. KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego/ Facebook

Sparingowa porażka Siódemki Miedź. „Wynik sprawą trzeciorzędną” komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama