:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz 8°C
powietrze B. dobre
Wydarzenia, Spędź majówkę #tozJawor - zdjęcie, fotografia
Redakcja 02/05/2019 10:00

Jaworski oddział Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami zaprasza do spędzenia Majówki z #tozJawor na 1. Pikniku z Psem. Impreza odbędzie się już 3 maja w Parku Miejskim w Jaworze w godz. 15:00-19:00.

Organizatorzy zapraszają wszystkich: dorosłych, młodzież i dzieci, a także właścicieli ze swoimi psami – zaplanowali mnóstwo atrakcji.

- Warsztaty z behawiorystą, pokaz pielęgnacji i strzyżenia psa, szkolenie z pierwszej pomocy przedweterynaryjnej, profesjonalna sesja zdjęciowa z psem, pokaz tresury i psich sztuczek oraz szereg gier, zabaw, konkursów i atrakcji dla dorosłych i dzieci – oto plan, który proponujemy na 3 maja. Zachęcamy wszystkich miłośników zwierząt, spędzających majówkę w domu do odwiedzenia naszego eventu – mówi Joanna Babiś, Prezes #tozJawor.

Park Miejski w Jaworze 3 maja zamieni się w prawdziwą Psią Wyspę, gdzie specjaliści i fachowcy w swoich dziedzinach będą prowadzili darmowe konsultacje i gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Agnieszka Lis z Crazy Doggy poprowadzi pokaz groomerski i udzieli wskazówek: jak pielęgnować psa, jakich szamponów używać, jak często kąpać, jak dbać o łapki latem i zimą. Ratownicy i inspektorzy TOZ w Lubinie przygotowali warsztaty dla dzieci, na których opowiedzą jak bezpiecznie przeczekać atak groźnego psa, jak podchodzić do nieznajomych zwierząt, jak reagować, kiedy widzisz zwierzę potrzebujące pomocy. Anna Sikorska z Gaja Hotel dla Psów wyjawi swoje know how, czyli rady i wskazówki: jak wprowadzić psa do rodziny, jak pokonać lęk separacyjny, jak nagradzać, jak karać, jak reagować na niespodziewane sytuacje, jak panować nad zwierzęciem, na co uważać, jak czytać zachowanie psa. Wisienką na torcie będzie pokaz tresury i psich sztuczek w wykonaniu podopiecznych Szkoły Dla Psów CHAMPION z Legnicy pod przewodnictwem wieloletniego trenera i behawiorysty – Mariusza Siejby.

Organizatorzy proponują także dodatkowe atrakcje: - zachęcamy rodziny z dziećmi do wzięcia udziału w grze terenowej, która rozpocznie się o godz. 15:00 na jaworskim Rynku. Co godzinę na scenie w Parku Miejskim będą organizowane konkursy dla właścicieli i ich psów, a w namiotach warsztaty z tworzenia psich szarpaków i mat węchowych, malowanie buziek czy profesjonalna sesja fotograficzna z pupilem drukowana natychmiast w formie zdjecia w ramce lub magnesu na lodówkę oferowana przez Przyjaciół z Fotodogia.pl – wylicza Agnieszka Filosek, organizatorka 1. Pikniku z Psem.

Oczywiście, będzie można także spróbowac pysznych słodkości wypiekanych z sercem przez Wolontariuszy i  Dobre Dusze #tozJawor, a deszczowe popołudnie umili wata cukrowa i popcorn, słodkości których nie może zabraknąć na takiej imprezie. Będą konkursy z nagrodami, a także licytacje, z których całkowity dochód zostanie przeznaczony na działalność #tozJawor, opiekę weterynaryjną i wyżywienie bezdomnych zwierząt z przytuliska. Wiecej informacji na profilu społecznościowym https://www.facebook.com/tozjawor/ oraz www.jok.jawor.pl

 

Szczegóły:

3 maja 2019 r. Park Miejski w Jaworze

15:00 – oficjalne rozpoczęcie

15:10-15:35 – pierwsza pomoc przedweterynaryjna i warsztaty dla dzieci „Jak bezpiecznie przeczekać atak groźnego psa, jak podchodzić do nieznajomych zwierząt, jak reagować, kiedy widzisz zwierzę potrzebujące pomocy”

15:35 – pokaz groomerski i pielęgnacji psa Crazy Doggy

16:00 – konkurs pn. „Kto do kogo bardziej podobny?

16:30 – spotkanie z behawiorystką z Gaja Hotel Hotel dla Psów

17:00 – konkurs pn. „Uzdolniony PSYjaciel”

17:30 – pokaz tresury i psich sztuczek w wykonaniu podopiecznych Mariusza Siejby z Champion Szkoła dla Psów

18:00-18:15 – warsztaty dietetyczne Husse

18:30 – rozwiązanie konkursów:

- gra terenowa „PSYjaciele #tozJawor”

- konkurs „Mój pies – mój przyjaciel”

- konkurs „Kto do kogo”

- konkurs „Uzdolniony PSYjaciel”

- losowanie – loteria #tozJawor

19:00 – zamknięcie Pikniku

Spędź majówkę z #tozJawor komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama