:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz 5°C
powietrze Dobre

Srebrna Galeria Piastów. Konkurs na srebrną stylizację!

Galeria Piastów, Srebrna Galeria Piastów Konkurs srebrną stylizację! - zdjęcie, fotografia
Dawid Stefanik 09/05/2019 13:51
MAJ 11
godz: 16:00

W sobotę w Galerii Piastów rusza Legnicki Festiwal SREBRO. Z tej okazji centrum handlowe wraz Galerią Sztuki przygotowało wiele atrakcji, w tym konkurs na srebrną stylizację.

- Wiemy, że młodzi ludzie uwielbiają weekendy w galerii, specjalnie się do nich przygotowują, prezentując nie tylko bycie na czasie z modą, ale też dużo własnych pomysłów i inwencji. Wiemy, że w mieście mamy wiele eleganckich i modnych dam, a także blogerki modowe, stylistki, domorosłe projektantki. Chcemy ich wszystkich zmotywować, pozwolić na to co kochają – zaprezentowanie się szerszemu gronu we własnym stroju, z własną biżuterią, która stworzy ciekawą, nietypowa stylówkę” – zapowiadają organizatorzy.

W konkursie wziąć udział mogą wszyscy bez względu na wiek i płećPrzewidziane są oddzielne kategorie dla pań, panów i dzieci. Wystarczy przyjść we własnej stylizacji z biżuterią do Galerii Piastów na godz. 16.00.  Nagrody to m.in. seans z osobistą stylistką oraz bony do sklepów Galerii Piastów. Więcej festiwalu pisaliśmy TUTAJ.

Reklama

Srebrna Galeria Piastów. Konkurs na srebrną stylizację! komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama