:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz 5°C
powietrze Dobre

Starszy sierżant Mariusz Delijewski wicemistrzem Polski dzielnicowych

Wydarzenia, Starszy sierżant Mariusz Delijewski wicemistrzem Polski dzielnicowych - zdjęcie, fotografia
  • Fotka nr 0 z 4
  • Fotka nr 1 z 4
  • Fotka nr 2 z 4
  • Fotka nr 3 z 4
Dawid Stefanik 28/10/2019 15:16

Ze srebrnym medalem z finału Ogólnopolskich Zawodów Policjantów Dzielnicowych „Dzielnicowy Roku 2019” w Katowicach wrócił starszy sierżant Mariusz Delijewski z Komendy Miejskiej Policji w Legnicy. Funkcjonariusz wcześniej zwyciężył w wojewódzkim etapie rywalizacji mundurowych.

Po wygranej w wojewódzkim etapie zawodów policyjnych, Mariusz Delijewski może poszczycić się kolejnym sukcesem, drugim miejscem zajętym w ogólnopolskim finale zawodów o laur „Dzielnicowego Roku” w Katowicach. W finale rywalizowało łącznie 51 funkcjonariuszy.

- Musieli oni stoczyć zaciętą rywalizację w kliku konkurencjach: symulacja – podstawowe czynności służbowe, symulacja – kompetencje dzielnicowego, pierwsza pomoc, strzelanie, test wiedzy i analiza dokumentacji służbowej - mówi sierż. szt. Anna Tersa z zespołu prasowego KMP w Legnicy.

Wysokie piąte miejsce zajął także asp. szt. Daniel Krzeczkowski, który rywalizował w konkurencji dla „Kierownika Rewiru Dzielnicowych roku 2019”. 

Fot. KMP w Legnicy

Starszy sierżant Mariusz Delijewski wicemistrzem Polski dzielnicowych komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama