:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz 3°C
powietrze B. dobre

STOP ciemnocie! W środę wieczorem pikieta przed fontanną Neptuna

Wydarzenia, ciemnocie! środę wieczorem pikieta przed fontanną Neptuna - zdjęcie, fotografia
Paweł Jantura 16/10/2019 14:13

Do Sejmu trafił obywatelski projekt ustawy wprowadzający m.in. karę więzienia za edukację seksualną i przepisanie nastolatce środków antykoncepcyjnych. Grupa legnickich liberałów skrzykuje się w mediach społecznościowych na spontaniczny protest. Ma się on rozpocząć w środę o godz. 18.00 przed fontanną Neptuna.

Obywatelski projekt ustawy „Stop pedofilii” napisany przez ultrakatolicką fundację Pro-Prawo do życia, cieszący się poparciem Prawa i Sprawiedliwości, wbrew nazwie, z przeciwdziałaniem pedofilii nie ma nic wspólnego. Zrównuje bowiem edukację seksualną z pedofilią.

Wg proponowanych zapisów kara trzech więzienia grozić będzie m.in. nauczycielom, rodzicom, lekarzom, którzy publicznie dzielą się wiedzą o seksualności z osobami poniżej 18 roku życia. Posłowie PiS proponują wpisanie do Kodeksu karnego surowszą sankcję – nie trzy, a pięć lat więzienia.

Zagrożeni karą więzienia mogą być również autorzy i wydawcy książek oraz czasopism adresowanych do młodzieży a podejmujących tematykę edukacji seksualnej. A także lekarze, którzy przepiszą osobie nieletniej środki antykoncepcyjne.

Protesty pod hasłem „Jesień średniowiecza” przeciwko zakazowi edukacji seksualnej planowane są w wielu polskich miastach.

- Bądźmy przy Neptunie w Rynku, by wyrazić swój sprzeciw wobec ciemnoty i zacofania. Weźmy ze sobą latarki, rozświetlimy ciemne umysły pomysłodawców tego projektu – piszą na Facebooku organizatorzy legnickiej pikiety.

STOP ciemnocie! W środę wieczorem pikieta przed fontanną Neptuna komentarze opinie

 • prawda_boli - niezalogowany 2019-10-16 15:02:48

  Ciekawe,czy będzie tam naczelny obrońca legnickiej "DEMOKRACZE",czyli Głomb.
  Dotacje milionowe na teatr poszły,to można popikietować w obronie własnej d*py.
  A z demokracją,co wybrała przy rekordowej frekwencji cięzko żyć...

 • gość 2019-10-16 16:02:36

  ha ha ha , niech sobie w du…. wibrator wsadzą w ramach protestu....Oczywiście koło tej fontanny

 • gość 2019-10-16 16:32:34

  Ma być także analizowany powyższy film
  https://www.xvideos.com/video434037/polish_schoolgirl_blowjob

 • gość 2019-10-17 00:58:23

  Projekt " ustawy" jest bez sensu! Człowiek jest istotą cielesną,a więc jest też seksualną od samego początku. Co robi każdy człowiek, gdy dowiaduje się o ciąży? gdy urodzi się dziecko? Pyta: chłopiec czy dziewczynka? Pyta o płeć. To może to jest już " seksualizacja dzieci"?
  Dziecko ma otrzymać sensowna opiekę i pomoc w rozwoju różnych umiejętności i w zdobyciu wiedzy, która mu pozwoli wybierać to, co je chroni, rozwija i wspiera w dążeniu do swoich celów. Rodzice powierzają swoje dzieci wielu kompetentnym ludziom, by pomogli w tym przygotowaniu do życia. Po to są żłobki, przedszkola, szkoły i wyższe uczelnie.
  I nagle okazuje się, że jest k o n f l i k t! Przeciwstawia się rodziców innym dorosłym osobom, które mają odpowiednie kompetencje ( czasem dużo wyższe niż rodzice!), by poważnie pomóc dzieciom w rozwoju. ! W jakim celu? Jest nowy straszak! PEDOFILIA! I okazuje się, że problem niektórych ludzi z zaburzoną preferencją seksualną ( podnieca ich niedojrzałe ciało dziecka) ma być rozwiązany w taki sposób, że DZIECI NIE BĘDĄ WIEDZIEĆ, że istnieją tacy ludzie - drapieżnicy seksualni! I to ma dzieci o c h r o n i ć przed tą krzywdą? bardzo nieznośnym i niszczącym doświadczeniem życiowym - molestowania, gwałtu,
  nawet wielokrotnego?
  Edukatorów zamknie się do więzienie? Lekarzom zabroni się porad, jak mają młodzi ludzie zabezpieczać się przed ciążą w wieku 15-18 lat? A co z pedofilami? znikną? To jest zadziwiający zwrot akcji w Polsce. Zabronić edukacji w imię czego? Zniknie HIV? nie będzie nikt chorować na AIDS?Znikną inne choroby przenoszone płciowo?

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama