:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz 6°C
powietrze Umiarkowane

Straż miejska ma problem. Są etaty do wzięcia, ale chętnych brak

Wydarzenia, Straż miejska problem etaty wzięcia chętnych - zdjęcie, fotografia
Dawid Stefanik 19/10/2019 12:46

W legnickiej straży miejskiej wciąż do obsadzenia są trzy wolne etaty, bo to tej pory nie zgłosiła się żadna osoba chętna do służby. Każdy, kto chce założyć mundur miejskiego stróża prawa, może aplikować do 25 października.

- Jeżeli interesujesz się bezpieczeństwem publicznym, chcesz pomagać lokalnej społeczności, nie obawiasz się odpowiedzialnej pracy i szukasz stałego zatrudnienia na pełny etat, to zgłoś się do Straży Miejskiej w Legnicy – zachęca straż miejska.

Straż musiała ponowić nabór ponieważ w trakcie poprzedniej rekrutacji, która zakończyła się 30 września, nie wpłynęło żadne zgłoszenie. Nabór do jednostki prowadzony był także w sierpniu. Tak więc, jeśli ktoś przeczył poprzednie komunikaty, a chciałby pełnić służbę w tej formacji, to może jeszcze złożyć dokumenty. Czasu nie jest wiele, bo termin to 25 października.

Oferty należy dostarczyć w zamkniętych kopertach z podanym imieniem i nazwiskiem kandydata oraz dopiskiem: „Nabór na stanowisko strażnika miejskiego (aplikanta) Straży Miejskiej w Legnicy”.

Niezbędne wymagania to: obywatelstwo polskie, ukończone 21 lat,  korzystanie z pełni praw publicznych, niekaralność, wykształcenie minimalnie średnie, nienaganna opinia, sprawność fizyczna i psychiczna. Dodatkowe, mile widziane atuty kandydata (niewymagane) to: znajomość przepisów dotyczących funkcjonowania straży miejskiej, prawo jazdy kat. „B”, znajomość przepisów ustawy o ruchu drogowym,obsługa komputera, znajomość topografii Legnicy, umiejętność pracy samodzielnej i zespołowej, komunikatywność, cierpliwość, wysoka kultura osobista, odporność na stres.

Więcej informacji o warunkach pracy i dokumentach, które należy dostarczyć aplikując do jednostki, można zleźć w miejskim Biuletynie Informacji Publicznej.

Straż miejska ma problem. Są etaty do wzięcia, ale chętnych brak komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2019-10-20 00:25:16

    Niech zmienią wymagania to znajdą się chętni

  • Licencjat - niezalogowany 2019-10-20 13:52:27

    Coś mało jest o zarobkach .

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama