:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz 4°C
powietrze Dobre

Straż miejska szuka ochotników do swoich szeregów, są 3 wolne etaty

Samorząd, Straż miejska szuka ochotników swoich szeregów wolne etaty - zdjęcie, fotografia
Dawid Stefanik 06/08/2019 15:23

Legnicka straż miejska poszukuje nowych rekrutów, w jednostce są trzy wolne etaty. Zainteresowani pracą mogą zgłaszać swoje kandydatury do 27 sierpnia.

Jeżeli interesujesz się bezpieczeństwem publicznym, chcesz pomagać lokalnej społeczności, nie obawiasz się odpowiedzialnej pracy i szukasz stałego zatrudnienia na pełny etat, to zgłoś się do Straży Miejskiej w Legnicy – zachęcają na swojej stronie funkcjonariusze.

Osoby pragnące założyć mundur strażnika mogą zgłaszać swoje kandydatury do 27 sierpnia w sekretariacie Straży Miejskiej w Legnicy przy Alei Rzeczypospolitej 3 (I piętro). Niezbędne wymagania to: obywatelstwo polskie, ukończone 21 lat,  korzystanie z pełni praw publicznych, niekaralność, wykształcenie minimalnie średnie, nienaganna opinia, sprawność fizyczna i psychiczna.

Dodatkowe, mile widziane atuty kandydata (niewymagane) to: znajomość przepisów dotyczących funkcjonowania straży miejskiej, prawo jazdy kat. „B”, znajomość przepisów ustawy o ruchu drogowym,obsługa komputera, znajomość topografii Legnicy, umiejętność pracy samodzielnej i zespołowej, komunikatywność, cierpliwość, wysoka kultura osobista, odporność na stres.

Więcej informacji o warunkach pracy i dokumentach, które należy dostarczyć aplikując do jednostki, można zleźć w miejskim Biuletynie Informacji Publicznej.


 

Straż miejska szuka ochotników do swoich szeregów, są 3 wolne etaty komentarze opinie

  • gość 2019-08-06 17:52:20

    Jak Cię widzą tak Cię piszą. Całkiem udana ilustracja strażnika. Ciekaw jestem, czy są chętni do tak reklamowanej pracy?

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama