:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz 8°C
powietrze B. dobre

Student PWSZ Legnica piąty w uniwersyteckim pucharze świata

Inne sporty, Student Legnica piąty uniwersyteckim pucharze świata - zdjęcie, fotografia
Paweł Jantura 31/07/2019 13:36

W estońskim Tartu rozegrano Uniwersytecki Puchar Świata w Trójboju Siłowym Klasycznym. W zawodach z dobrej strony pokazał się reprezentant Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy Sebastian Sądej, na co dzień zawodnik TKKF Śródmieście Legnica.

Aktualny akademicki mistrz Polski zajął bardzo dobre piąte miejsce z wynikiem 590 kg. Czwarte miejsce przegrał wagą ciała. Sebastian Sądej w przysiadach zaliczył 210 kg, w wyciskaniu 145 kg, a w martwym ciągu 235 kg.

Za naszym pośrednictwem trójboista dziękuje za wsparcie w przygotowaniu do zawodów radnemu Markowi Filipkowi oraz Państwowej  Wyższej Szkole Zawodowej im. Witelona w Legnicy.

<iframe src="https://www.facebook.com/plugins/post.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2FtuLegnica%2Fposts%2F2506865126001716&width=500" width="500" height="573" style="border:none;overflow:hidden" scrolling="no" frameborder="0" allowTransparency="true" allow="encrypted-media"></iframe>" data-width="500">

Student PWSZ Legnica piąty w uniwersyteckim pucharze świata komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama