:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz 10°C
powietrze Umiarkowane

Szczęśliwy żłobek w Legnicy

Żłobek w Legnicy
Redakcja 19/06/2019 20:04

Harmonijna, atrakcyjna, pełna pozytywnego humoru oaza ukierunkowana na samodzielność i edukację! Taki właśnie jest Happy House żłobek w Legnicy usytuowany przy ul. Wrocławskiej 52.

Obiekt z powodzeniem funkcjonuje od kilku miesięcy i pomaga wchodzić w pełen przygód świat najmłodszemu pokoleniu legniczan.

Powiedzieć, że żłobek Happy House jest odpowiednim miejscem dla Twojego dziecka, to tak jakby nic nie powiedzieć. Happy House to miejsce, w którym każde dziecko ma szansę rozwinąć się na miarę swoich możliwości; gdzie z pewnością nawiąże pierwsze w życiu kontakty z rówieśnikami, a przy tym aktywnie i kreatywnie spędzi swój czas!

Happy House - żłobek w Legnicy  czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00 do 17.00 i przyjmuje maluchy od 6. miesiąca do 3 r. ż. Miejsce to kładzie nacisk nie tylko na wszechstronny rozwój swoich podopiecznych, ale przede wszystkim na ścisłą współpracę z rodzicami, którzy mogą zgłaszać swoje sugestie i propozycje. Autorskie programy, które są podstawą pracy z dziećmi, zapewniają wyrabianie w maluchach zdrowych nawyków żywieniowych, dbałości o higienę i otoczenie, a także gwarantują ciekawe i angażujące zabawy. Z kolei ustalony harmonogram dnia i tygodniowy rozkład zajęć sprawiają, że dzieci czują się bezpiecznie i komfortowo. Kiedy tylko pozwala na to pogoda, nasi podopieczni wychodzą na spacery, aby móc zażyć świeżego powietrza i odrobiny aktywności. Oczywiście wszystko to nie byłoby możliwe, gdyby nie ciepłe, pełne wyrozumiałości panie opiekunki, które niczym ciocie – pomogą, przytulą, pokrzepią dobrym słowem.

Drodzy rodzice! Akurat tak się składa, że żłobek dysponuje jeszcze kilkoma wakatami na kolejny rok szkolny, ale śpieszcie się z zapisami, bo miejsca kończą się szybciej niż świeże kajzerki w supermarkecie! Jeżeli już dziś zdecydujecie się zapisać waszego malucha do żłobka Happy House, macie pewność, że we wrześniu wasza pociecha trafi w dobre ręce, a wy ze spokojnym sumieniem będzie mogli wrócić do zawodowych obowiązków.

Jeżeli jesteście państwo zainteresowani zapisaniem dziecka do Żłobka Happy House, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Wszystkie dane, łącznie z pełną ofertą zajęć, znajdziecie państwo na naszej stronie internetowej http://legnica.happy-house.com.pl/.

Zapraszamy serdecznie!

Reklama

żłobek w legnicy - komentarze opinie

Dodajesz jako: |
Reklama

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama