:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz 7°C
powietrze Umiarkowane

Trener Dominik Nowak ocenił sparingową porażkę Miedzi w Opolu

 Piłka nożna, Trener Dominik Nowak ocenił sparingową porażkę Miedzi Opolu - zdjęcie, fotografia
Paweł Jantura 27/06/2019 09:43

Zdajemy sobie sprawę, że nowo budowany zespół musi się zgrać, a to przyjdzie z czasem - powiedział Dominik Nowak, trener Miedzi Legnica po przegranym 1:4 sparingu z Odrą Opole.

- Dziś widzieliśmy mieszankę młodości z kilkoma doświadczonymi zawodnikami, na których bardzo liczymy. Na pewno nasza gra w kolejnych sparingach musi wyglądać inaczej. Musimy zgrywać się składem zbliżonym do optymalnej jedenastki. Dodam jednak, że z kilku zawodników dziś nie mogliśmy skorzystać, ponieważ narzekają na drobne urazy (Bożo Musa, Fabian Piasecki i Petteri Forsell - przyp. red.). Jesteśmy zadowoleni z kilku fajnych fragmentów, które w tym meczu także widzieliśmy. Ten nasz nowy zespół będzie potrzebował zgrania zarówno w obronie, jak i grze z przodu. Wiadomo, że zawodnicy muszą się ze sobą lepiej rozumieć na boisku, a to przyjdzie z czasem. Mamy już pierwsze wnioski. Czekamy też jeszcze na wzmocnienia, bo jakość naszej gry musi być większa – podsumował sparing z Odrą Opole trener Dominik Nowak.

Źródło: miedzlegnica.eu

Trener Dominik Nowak ocenił sparingową porażkę Miedzi w Opolu komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama