:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz -1°C
powietrze Umiarkowane

Trener Siódemki Miedź nowym krajowym koordynatorem OSPR

Piłka Ręczna, Trener Siódemki Miedź nowym krajowym koordynatorem - zdjęcie, fotografia
Paweł Jantura 10/09/2019 10:24

Związek Piłki Ręcznej w Polsce mianował Pawła Witę krajowym koordynatorem systemu Ośrodków Szkolenia w Piłce Ręcznej. Funkcję tę będzie godził z pracą z pierwszoligowym zespołem Siódemki Miedź.

39-letni Paweł Wita jest jednym z najbardziej utalentowanych szkoleniowców młodego pokolenia w kraju. Na swoim koncie ma wiele sukcesów. Na przestrzeni ostatnich pięciu lat, juniorów Siódemki doprowadził do mistrzostwa Polski i trzech tytułów wicemistrzowskich. Z powodzeniem pracuje też z pierwszym zespołem Siódemki, z którym poprzedni sezon w I lidze zakończył na 3. miejscu.

Od 2015 r. przy finansowym wsparciu Ministerstwa Sportu i Turystki system OSPR funkcjonuje w wszystkich województwach. Objęte są nim szkoły podstawowe i ponadpodstawowe. Na Dolnym Śląsku mamy obecnie cztery ośrodki – we Wrocławiu (szkoła ponadpodstawowa) oraz Głogowie, Lubinie i Legnicy (szkoły podstawowe). W naszym mieście szkolenie w ramach OSPR prowadzone jest w Szkole Podstawowej nr 9.

Trener Siódemki Miedź nowym krajowym koordynatorem OSPR komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama