:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz 9°C
powietrze Dobre

Trenerski dwugłos po meczu Miedź Legnica - Zagłębie Sosnowiec

Piłka nożna, Trenerski dwugłos meczu Miedź Legnica Zagłębie Sosnowiec - zdjęcie, fotografia
Paweł Jantura 22/04/2019 18:32

Miedź Legnica zremisowała w świąteczny poniedziałek 2:2 z Zagłębiem Sosnowiec. Co po meczu powiedzieli trenerzy Dominik Nowak i Robertas Poskus (w zastępstwie Valdasa Ivanauskasa)?

Dominik Nowak (Miedź): - Na pewno jest złość w szatni patrząc na to, jakie sytuacje wykreowaliśmy z gry. Bolą dwie zbyt łatwo stracone bramki. Daliśmy Zagłębiu złapać kontakt. Końcówka meczu to wymiana ciosów. Chcieliśmy wygrać, ale i Zagłębie nie kalkulowało. Im remis nic nie dawał. Szkoda zamykającej akcji Fernandeza na koniec meczu. Każdy punkt trzeba szanować. Ważne, żeby nie przegrywać i dobrze przygotować się do spotkania w Gdyni.

Robertas Poskus (Zagłębie): - Pierwsze minuty pierwszej połowy były nerwowe. Miedź dobrze grała przez pierwsze 15-20 minut. Zdobyli bramkę, ale wyrównaliśmy. Wszyscy widzieli drugiego gola, jak go straciliśmy. W drugiej połowie zagraliśmy va banque, grając z trzema obrońcami. Zagraliśmy bardzo dobrze w końcówce, ale Miedź miała parę momentów. Mogła zdobyć bramkę, ale tego nie zrobiła. Jest nam bardzo ciężko, ale robimy wszystko, by zostać w ekstraklasie.