:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz -2°C

Trzy brązowe medale jadą do Legnicy. Młodzi karatecy z sukcesami

Sztuki Walki, brązowe medale jadą Legnicy Młodzi karatecy sukcesami - zdjęcie, fotografia
Marzena Machniak 02/12/2019 13:44

Kolejny sukces zawodników Centrum Sportów Walki "Hodana". Tym razem w Radomsku, skąd młodzi legniccy karatecy przywieźli trzy brązowe medale. O miano najlepszych walczyło 270 zawodników z całej Polski.

30 listopada 2019 w Radomsku odbył się Ogólnopolski Turniej Karate Shinhkyokushin "Randori Cup", w którym udział wzięło ok. 270 zawodników z różnych federacji karate Kyokushin z całej Polski.

- Zawody stały na bardzo wysokim poziomie sportowym. W tym okresie jest wiele prestiżowych imprez, przez co zawodnicy są w szczytowych formach. Mimo to, Bartosz Kluba, Dominik Chandrała oraz Norbert Dojlidko po bardzo twardych i zaciętych walkach zdobyli brązowe medale. Są to bardzo młodzi i bardzo perspektywiczni zawodnicy, którzy na treningach wylewają hektolitry potu, aby móc stanąć na podium na tak dużej imprezie karate. Walki eliminacyjne oraz ćwierćfinałowe kończyły się przed czasem na korzyść naszych medalistów. Niestety tym razem poza podium znaleźli się Dominik Pasiecznik, który minimalnie przegrał po dogrywce oraz Piotr Woltman, dla którego był to debiut na ogólnopolskich zawodach - relacjonuje Kamil Hodana trener w Centrum Sportów Walki „Hodana”.

7 grudnia siedmiu legniczan z Klubu „Hodana” pojedzie na finał Polskiej Ligi Karate Shinhkyokushin do Szklarskiej Poręby.

Trzy brązowe medale jadą do Legnicy. Młodzi karatecy z sukcesami komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama