:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz -3°C
Komunikaty Policji, Uratowali życie uczestnikowi poważnego wypadku - zdjęcie, fotografia
Redakcja 05/08/2019 11:43

We właściwym miejscu i czasie znaleźli się legniccy policjanci. Będąc nad autostradą, zobaczyli zdarzenie drogowe i wydobywające się kłęby dymu z pojazdu. Minutę po wyciągnięciu kierowcy z płonącego samochodu doszło do wybuchu i samochód stanął w płomieniach. Najprawdopodobniej uratowali życie uczestnikowi poważnego wypadku na A4

W piątek 2 sierpnia 2019 roku policjanci Wydziału Patrolowo-Interwencyjnego Komendy Miejskiej Policji w Legnicy w trakcie przejazdu wiaduktem nad autostradą A4, zauważyli wypadek drogowy i unoszące się kłęby dymu.

Funkcjonariusze natychmiast zatrzymali radiowóz i zeszli na dół aby zobaczyć, czy nikt nie potrzebuje pomocy. Kiedy policjant zbliżał się do samochodu, który zaczynał się palić, usłyszał wołanie o pomoc osób, które próbowały wyciągnąć zakleszczonego kierowcę z pojazdu. Funkcjonariusz natychmiast ruszył z pomocą i wspólnie z innymi osobami wyniósł mężczyznę z auta i przeniósł go w bezpieczne miejsce. Niespełna minutę później doszło do wybuchy i samochód stanął w ogniu.

Po kilku minutach na miejsce przybyła Straż Pożarna, Pogotowie Ratunkowe oraz Policja. Szybkie dotarcie na miejsce służb ratowniczych nie było możliwe dzięki prawidłowemu zachowaniu się kierowców na autostradzie A-4, którzy sprawnie i prawidłowo utworzyli tzw. korytarz życia.

Dzięki właściwej reakcji policjantów oraz kierowców jadących autostradą, mężczyznę w porę udało się wynieść z pojazdu i uratować mu życie. Samochód w tym zdarzeniu spalił się całkowicie.

Źródło KMP - mł.asp. Jagoda Ekiert

Uratowali życie uczestnikowi poważnego wypadku na A4 komentarze opinie

  • gość 2019-08-05 19:18:03

    "Szybkie dotarcie na miejsce służb ratowniczych nie było możliwe dzięki prawidłowemu zachowaniu się kierowców na autostradzie A-4, którzy sprawnie i prawidłowo utworzyli tzw. korytarz życia."

    Wytykacie błędy innemu legnickiego portalowi, ale sami walicie byki.

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama