:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz 5°C
powietrze Umiarkowane

Urodzinowa impreza w Galerii Piastów dodała energii i skrzydeł [ZDJĘCIA]

Galeria Piastów, Urodzinowa impreza Galerii Piastów dodała energii skrzydeł [ZDJĘCIA] - zdjęcie, fotografia
Redakcja 19/10/2019 20:12

W sobotę swoją szczęśliwą trzynastkę hucznie świętowała Galeria Piastów. Centrum handlowe dla gości przygotowało moc atrakcji jak m. in. "uskrzydlające" publikę koncerty gwiazd disco, gry i zabawy z animatorami dla dzieci czy wiele urodzinowych prezentów.

 - Idąc zgodnie z naszą tradycją, chcieliśmy aby te urodziny były zupełnie inne niż poprzednie. Szczęśliwa dla nas trzynastka zobowiązuje. Chcieliśmy przygotować urodziny radosne, głośne, w rytmach disco, aby uskrzydlały ludzi. Od tego momentu wprowadzamy także nowy dizajn, który jest super hasłem dla nas wszystkich - uskrzydlamy i mówimy o marzeniach. W galerii pojawiają się nowe sklepy, szykują się nowe wydarzenia, u nas ciągle coś się dzieje. Nasze sklepy przygotowały także wiele atrakcyjnych nagród rzeczowych i voucherów. To są na prawdę wymarzone urodziny - mówi Przemek Corso z działu marketingu Galerii Piastów.

Atrakcji było wiele, lecz największe tłumy bez wątpienia przyciągnęły muzyczne gwiazdy wydarzania CamaSutra i After Party. Muzycy rytmami disco od samego wejścia na scenę porwali do wspólnej skocznej zabawy publikę. Natomiast dla najmłodszych urodzinowe szaleństwo zaczęło się już o godz. 11 w parku rozrywki Play City, gdzie czekały liczne zabawy przegotowane przez animatorów i konkursy z nagrodami. Imprezę zwieńczył zjawiskowy pokaz sztucznych ogni.

Galeria faktycznie zdobywa serca legniczan nie tylko bogatym wyborem rozmaitych asortymentów i chętnie odwiedzanymi restauracjami. Centrum handlowe uskrzydla także organizując i wspierając różne wydarzenia kulturalne i społeczne. Między innymi już za tydzień Galeria Piastów będzie gościć ponownie Festiwal Legnickich Organizacji Pozarządowych (FLOP), o czym poinformujemy wkrótce w osobnym artykule.

Fot. Andrzej Trzeciak

Urodzinowa impreza w Galerii Piastów dodała energii i skrzydeł [ZDJĘCIA] komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama