:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz 3°C
powietrze B. dobre

Uwaga! Ostatnie dni naboru do PWSZ im. Witelona w Legnicy

Edukacja, Uwaga! Ostatnie naboru Witelona Legnicy - zdjęcie, fotografia
DAMI TV 03/09/2019 13:06

Przyszłym studentom, którzy planują rozpocząć naukę na legnickiej PWSZ zostało zaledwie 20 dni na zgłoszenie swoich kandydatur w trybie online. 23 i 24 września Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Witelona oczekuje już na fizyczne złożenie dokumentów. Listy przyjętych ogłoszone będą 26 września. W drugim etapie naboru zaczęła się rekrutacja na energetykę.

To już ostatnie dni na podjęcie decyzji i zapisanie się do grona studentów legnickiej PWSZ im Witelona.

- Trwa drugi etap rekrutacji do naszej uczelni. Do 23 września kandydaci na studia mogą rejestrować się na naszej stronie uczelnianej. 23 i 24 września można już składać oryginalne dokumenty w naszych punktach rekrutacyjnych. Wyniki będą ogłoszone dwa dni później - mówi Mirosław Szczypiorski, rzecznik prasowy PWSZ im. Witelona w Legnicy.

- Niewątpliwą nowością jest kierunek, który będzie uruchomiony od 1 października. To jest energetyka. Nabór na ten kierunek rozpoczął się dopiero teraz, w drugim etapie rekrutacji. To o tyle atrakcyjny kierunek, że obejmuje nie tylko podstawowe sprawy związane z energetyką klasyczną, ale też specjalność mówiącą o energetyce odnawialnej i źródłach energii zielonej. Poza tym oferujemy te kierunki, które jeszcze wciąż są otwarte dla kandydatów. Z tych ciekawszych to na pewno 5 – letnie studia magisterskie naprawie. Jest też couching zdrowego stylu życia, studia licencjackie, pedagogikę przedszkolną i wczesnoszkolną. To też nowy kierunek dla tych , którzy chcą być nauczycielami w przedszkolach i pierwszych klasach szkoły podstawowej – dodaje Mirosław Szczypiorski. 

W sumie legnicki PWSZ daje młodym ludziom do wyboru 22 kierunki kształcenia. Uroczyste rozpoczęcie roku akademickiego będzie miało miejsce 1 października.

Uwaga! Ostatnie dni naboru do PWSZ im. Witelona w Legnicy komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama