:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz 7°C
powietrze Dobre

Uwaga! Są jeszcze wolne miejsca w legnickiej orkiestrze dętej

LCK, Uwaga! jeszcze wolne miejsca legnickiej orkiestrze dętej - zdjęcie, fotografia
Marzena Machniak 15/10/2019 10:03

Trwa nabór do Dziecięco – Młodzieżowej Legnickiej Orkiestry Dętej, która działa przy Legnickim Centrum Kultury. Jak zapewnia kapelmistrz Piotr Budzianowski, wstąpić może do niej każdy, nawet ten, kto nie umie grać na instrumentach. Instruktorzy uczą bowiem gry od podstaw.

Orkiestra liczy obecnie 30 muzyków, ale wciąż poszukuje nowych członków, na których czekają różnorodne instrumenty.

- Uczymy podstaw i zasad muzyki oraz przekazujemy niezbędne wiadomości dotyczące gry na instrumentach dętych. Mamy wiele instrumentów do rozdania, jak puzony, klarnety, trąbki, kornety i wiele innych - mówi Piotr Budzianowski, kapelmistrz orkiestry.

Chcemy wzmocnić naszą strukturę i brzmienie harmoniczne. Orkiestra to sposób na zabranie dzieci od komputerów i iphonów. Dzięki grze z nami będą miały więcej rozrywki. Co roku jeździmy do bardzo atrakcyjnych miejscowości na obozy szkoleniowo – wypoczynkowe. Rok temu byliśmy w Gdańsku. Nasza orkiestra to muzyczna rodzina, która jest bardzo zintegrowana. Przyświeca nam zasada „jeden za wszystkich, wszyscy za jednego” - mówił Piotr Budzianowski.

Każdy, kto chce wstąpić do Dziecięco – Młodzieżowej Legnickiej Orkiestry Dętej może zgłosić się bezpośrednio do Legnickiego Centrum Kultury przy ul. Chojnowskiej 2 , albo zadzwonić do kapelmistrza pod numer 501 504 159 i umówić się na spotkanie.

Uwaga! Są jeszcze wolne miejsca w legnickiej orkiestrze dętej komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama